رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در حفاظت از آمریکا سالمندان از COVID-19 همه گیر در شرق کاخ سفید در واشنگتن DC در 30 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید نقل مکان کرد برای بیرون راندن یک بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی هفته پس از رسمی ارائه شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک گزارش نشان می دهد که بیمارستان ها در پاسخ به coronavirus همه گیر هستند و فاقد تجهیزات لازم.

در آزادی مطبوعات فرستاده جمعه شب پس از ساعات کار عادی کاخ سفید اعلام کرد که جیسون وایدا, دستیار آمریکا وکیل در بوستون را بیش از برای اصل معاون بازرس کل کریستی Grimm.

وایدا را نامزدی می آید هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل سریع واکنش به Grimm بیش از توییتر به چالش کشیدن گریم اعتبار و متهم او را از دستفروشی “جعلی” اطلاعات است.

“چرا I. G., که صرف 8 سال با دولت اوباما (به او گزارش نشد H1N1 آنفلوآنزای خوکی افتضاح که در آن از 17000 نفر کشته شده اند؟), می خواهم به بحث به Admirals, ژنرال, V. P. & دیگران در هزینه قبل از انجام کار خود را گزارش. یکی دیگر از پرونده جعلی!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 7 آوریل.

به منظور گریم جایگزینی برای تبدیل شدن به رسمی سنا با توافق اکثریت باید به تایید وایدا به موقعیت.

Grimm’s گزارش ماه گذشته منتشر شد نشان داد که بسیاری از بیمارستان ها نبود مهم لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله دماسنج و فولاد ماسک.

هنگامی که خبرنگاران در مورد HHS گزارش در یک بعد از ظهر coronavirus جلسه در ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این فقط اشتباه” اما ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از ادعای خود را.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر زمانی که CNBC پرسید که آیا Grimm گزارش شد یک کاتالیزور جایگزینی برای او.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. تقبیح حرکت در بیانیه ای مشخص آن را به عنوان یک عمل در نظر گرفته شده به “سکوت مستقل رسمی دولت.”

“رئیس جمهور نمی تواند بالاتر از نظارت مهم نیست که چقدر او را انکار می کند, حملات, و در برابر آن” موری رتبه بندی اعضای سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته گفت.

“او نامزد باید از طریق مجلس سنا بدون ironclad تعهدات برای ادامه بدون هر گونه دخالت سیاسی در این تحقیقات که در حال حاضر در جریان است. هر کسی که خواسته کمتر خواهد بود همدست رئیس جمهور الگوی مشخص از اقدامات تلافی جویانه در برابر کسانی که حقیقت را بگویید.”

این حرکت به جای گریم و آخرین در یک سری از اقدامات و اظهارات رئیس جمهور که منعکس کننده خود را در حال رشد سرخوردگی کلی با مستقل و بازرسان به طور کلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است برای پاسخ به شدت به درک هر مخالفت یا انتقاد از دولت او. رئیس جمهور اغلب views بازرسان کلی که کار آن است که به نگه داشتن سازمان های پاسخگو به عنوان منتقدان و موانع برای دستیابی به سیاست و اهداف سیاسی است.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 3.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 239,090 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 65,068 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

CNBC کریستینا Wilkie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی