مغلوب ساختن پیشی جستن سر به ارتش ایالات متحده را فرماندهی جنوبی در فلوریدا به عنوان coronavirus موارد افزایش

یک گارد برش Stratton شبانه روزی تیم جستجوهای مظنون به قاچاق کشتی interdicted در آبهای بین المللی از شرق اقیانوس آرام 31 مه سال 2020 است.

U. s. Coast Guard, عکس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات جمعه با رهبران نظامی ایالات متحده را فرماندهی جنوبی مبارز فرمان در خط مقدم آمریکا در تلاش برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر کاخ سفید تایید کرد سه شنبه.

در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد گسترش عملیات مبارزه با مواد مخدر در نزدیکی آمریکای مرکزی به منظور مختل کردن جریان مواد مخدر به ایالات متحده است. ضد عملیات مبارزه با مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی وعده نیز منجر به تلاش برای تجهیز مرز ایالات متحده و مکزیک با یک دیوار.

“در همکاری با 22 شریک nations, U. s. Southern Command را افزایش می دهد نظارت اختلال و تشنج مواد مخدر محموله و ارائه پشتیبانی های اضافی برای ریشه کن کردن تلاش های که در حال رفتن در حال حاضر در یک رکورد سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک آوریل 1 کاخ سفید جلسه.

“ما در حال استقرار اضافی نیروی دریایی ناوشکن مبارزه با کشتی, هواپیما و هلیکوپتر; گارد ساحلی برش و نیروی هوایی نظارت هواپیما دو برابر شدن توانایی های ما در منطقه,” او اضافه شده flanked توسط امنیت ملی افغانستان ،

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سوالات پس از اعلام دریایی ایالات متحده حرکت می کند در برابر ونزوئلا و مواد مخدر traficking به عنوان مشاور امنیت ملی رابرت o’brien, U. s. دادستان کل لایحه Barr و وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper گوش دادن در طول روزانه coronavirus پاسخ مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 1 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

در طول ماه ژوئن به تنهایی, U. s. Southern Command گزارش رهگیری بیش از 35,014 پوند مشکوک به کوکائین با برآورد ارزش دلار و 546 میلیون.

سفر به وست پالم بیچ فلوریدا می آید به عنوان دولت آفتاب به گزارش ثابت افزایش coronavirus موارد یک روند است که به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

روز شنبه, فلوریدا گزارش 11,445 coronavirus موارد بالاترین تک بعد کل از همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. و در حالی که دولت در برخورد با یک چشم انداز مثبت در موارد فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis قبلا گفت که او نمی خواهد نزدیک کسب و کار دوباره و یا موضوع یک ایالت دستور ماسک برای کند کردن روند گسترش این ویروس مرگبار است.

رئیس جمهور سفر می آید یک هفته پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس ملاقات و ستایش DeSantis برای بازگشایی دولت و برای اجرای یک “نوآورانه” در پاسخ به بی سابقه بهداشت بیماری همه گیر.

“من می خواهم برای تشکر از شما برای تلاش های خود را برای باز کردن فلوریدا دوباره … فلوریدا به عنوان یک موتور اقتصادی برای ایالات متحده نقشی کلیدی,” پنس گفت: در طول یک رویداد در دانشگاه فلوریدای جنوبی مرکز پزشکی پیشرفته آموزش مجازی و شبیه سازی در تمپا, فلوریدا.

“من همچنین می خواهم به می گویند فرماندار که ما به طور کامل حمایت خود را از گام های محتاطانه در کار به سرعت گسترش و افزایش موارد هستند که تأثیر فلوریدا امروز” پنس اضافه شده است.

کاخ سفید بارها گفت که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تست شده به صورت روزانه برای coronavirus و تنها تولید نتایج منفی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر