مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘مسئولیت قانونی’ به پوشیدن coronavirus ماسک در طول فورد بازدید از کارخانه میشیگان دادستان کل می گوید

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات به روزنامه نگاران به عنوان او حرکت کاخ سفید مارس 05, 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

میشیگان دادستان کل گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “مسئولیت حقوقی” — تحت قانون دولت — به پوشیدن ماسک به عنوان یک coronavirus احتیاط هنگامی که او در دیدار یک شرکت موتور فورد. کارخانه پنج شنبه.

در نامه سرگشاده ای به ناروا که تا کنون حاضر به پوشیدن ماسک ، دادستان کل دانا Nessel نوشت: “از من بپرسید که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش.”

فورد که Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان قرار است میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یک سیاست نیاز به ماسک وجود دارد. این شرکت گفت: آن را به اطلاع کاخ سفید که در مورد سیاست.

اما فورد همچنین گفت: “کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعيين” در مورد اینکه آیا تهمت و حزب او را به پوشیدن ماسک در طول سفر است.

فورد دو بار در این هفته است به طور خلاصه توقیف گیاهان در جای دیگر پس از چندین کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

خواسته سهشنبه با خبرنگاران اگر او را به پوشیدن ماسک در فورد تسهیلات مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: “من نمی دانم.”

“آن بستگی دارد. در مناطق خاص من” به رئيس جمهور است. “ما را ببینید. که در آن مناسب, من خواهد شد.”

اما Nessel در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که ماسک مورد نیاز “است و نه فقط سیاست فورد موجب فرماندار دستور اجرایی.”

“این است که در حال حاضر قانون این دولت است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد Nessel نامه که اشاره شده این واقعیت است که یک نوکر شخصی در کاخ سفید که در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی آزمایش مثبت برای Covid-19. رئیس جمهور بارها آزمایش منفی برای ویروس.

این نامه گفت: “میشیگان بوده است و آمار به خصوص سخت توسط ویروس با بیش از 50,000 مورد تأیید و 5000 و میر.”

“هر کسی که به طور بالقوه به تازگی در معرض از جمله رئیس جمهور ایالات متحده نه تنها یک مسئولیت قانونی بلکه اجتماعی و اخلاقی مسئولیت را به اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس” Nessel نوشت.

وکیل دانا Nessel احاطه شده توسط خانواده اش اعلام کرد که پیشنهاد او برای میشیگان دادستان کل براون در دادگاه آن آربور در دوشنبه ، 15, 2017.

مندی رایت | Detroit Free Press | تریبون سرویس خبری via Getty Images

دادستان کل نامه همچنین اشاره کرد که رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer به تازگی با صدور یک فرمان اجرایی نیاز است که امکانات تولیدی در میشیگان “تعلیق همه غیر ضروری در شخص بازدیدکننده داشته است از جمله تورهای.”

این منظور نیز نیاز به امکانات از جمله صفحه کارگران و دیگر مردم از ورود به سایت کار و مردم در کار سایت بود “نگهداری می شود حداقل شش فوت از یکدیگر به حداکثر میزان ممکن است” در این نامه اشاره کرد.

و منظور “مستلزم آن است که هر فردی قادر به تحمل پزشکی و صورت را پوشش می پوشند که در هر محصور فضای عمومی” در این نامه گفت.

Nessel گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در این نامه که “در حالی که من اداره نمی خواهد عمل به شما جلوگیری از تور فورد گیاه من بپرسید که در حالی که شما در تور” او یک ماسک.

فورد بسته و سپس بازگشایی آن شیکاگو کارخانه مونتاژ در کمتر از 24 ساعت پس از دو کارگر وجود تست مثبت برای coronavirus این شرکت گفت.

مختصری بسته شد اولین بار در گیاه شده بود توقیف به همین دلیل پس از دیترویت خودروسازان آغاز شد, بازگشایی خود را بزرگ آمریکای شمالی مجمع گیاهان در روز دوشنبه.

کسانی که امکانات تعطیل در ماه مارس برای محافظت از کارگران و کاهش گسترش coronavirus.

روز چهارشنبه فورد گفت که این شرکت تا به حال به طور موقت بسته شد و Dearborn, Michigan, کارخانه مونتاژ پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای Covid-19.

فورد گفت: این انتظار می رود برای راه اندازی مجدد دیربورن تسهیلات بعد شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره در برابر فشار به پوشیدن ماسک حتی با وجود مقامات بهداشت فدرال خواسته همه آمریکایی ها به پوشیدن صورت پوشش هنگام بیرون رفتن به عمومی و قادر به حفظ یک شش پا فاصله از دیگران است.

کاخ سفید به کارکنان آموزش داده شد در هفته گذشته که آنها تا به حال به پوشیدن ماسک یا صورت پوشش هنگام ورود به بال غربی آن ساختمان.

تهمت نمی پوشیدن ماسک در طول سفر در اوایل ممکن است به یک شرکت Honeywell کارخانه در ققنوس است که در ساخت N95 ماسک. نشانه ای که در آن کارخانه می گوید که ماسک مورد نیاز برای مردم در مرکز.

پنس عینک ماسک صورت در اواخر ماه آوریل در سفر خود به جنرال موتورز یک کارخانه در ایندیانا که نیاز به ماسک پوشیده می شود.

اما تنها چند روز زودتر پنس نمی شود یکی برای یک تور از کلینیک مایو در مینه سوتا که به همین ترتیب نیاز به ماسک برای تمام بازدید کنندگان و کارکنان و بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>