مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خشمگین’ درباره ‘underwhelming’ جمعیت در تولسا تجمع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پمپ مشت خود را به عنوان او وارد اولین مجدد انتخابات تجمع در چند ماه در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, ژوئن 20, 2020.

لی میلیس | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “furious” در “underwhelming” جمعیت در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما روز چهار شنبه یک ناامیدی بزرگ برای آنچه انتظار می رفت به یک ناهنجار, بازگشت به مبارزات انتخاباتی و پس از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به متعدد افراد نزدیک به کاخ سفید است.

رئیس جمهور شد کالایی در بالای سیاسی دستیاران در روز شنبه حتی قبل از این تجمع آغاز شد و پس از مبارزات انتخاباتی خود را نشان داد که شش نفر از پیشرفت تیم در زمین در تولسا تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله سرویس مخفی پرسنل یک فرد آشنا با این بحث گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کسانی که در اطراف او چرا که اطلاعات در معرض و ابراز دلخوری که پوشش جلوتر از او مگا رالی تحت سلطه بود که وحی است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد تلاش افتخار آن را پر خواهد بود BOK مرکز که صندلی بیش از 19,000 مردم تنها 6,200 حامیان در نهایت پر پذیرش کلی بخش محصور عرصه تولسا آتش مارشال گفت NBC News.

این کمپین بود با اعتماد به نفس در مورد میزان مشارکت بالا است که آن را راه اندازی یک سرریز منطقه بود که انتظار می رود برای جذب هزاران نفر. اما این طرح اوراق در آخرین لحظه زمانی که تنها ده ها جمع شده بودند در آن زمان معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور راه اندازی شد به آدرس جمعیت قبل از تجمع رسمی در داخل.

یک حامی نشسته در صندلی بالا در طول یک تجمع مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee | گتی ایماژ

“این سیاست 101 شما زیر قول و ارائه بیش از” یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد توضیح داد: اذعان به اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 تیم گرفت و در این منجر به این رویداد با شعار که نزدیک به یک میلیون نفر تا به حال در پاسخ به درخواست برای پذیرش.

خیلی از سرزنش در حال سقوط به مدیر کمپین براد Parscale که در روزهای منتهی این رویداد به شدت تبلیغ تعداد ثبت نام, اما کسانی که نزدیک به او استرس کار خود را امن است در حال حاضر.

ماه گذشته پس از ملال انگیز نظرسنجی نشان داد که رئیس جمهور انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در کلید میدان نبرد متحده که برنده برنده در سال 2016 Parscale تنبیه شد و یک معاون در آورده بود برای کمک به هدایت کشتی.

وجود دارد و نگرانی ها در میان تهمت کمپین مقامات که نه رئیس جمهور و نه سال 2020 تیم باید منسجم پیام برای چرا او باید در خدمت یک دوم. شنبه شب meandering نزدیک به دو ساعت تجمع سخنرانی, آخرین شواهد از عدم وجود یک استراتژی هدفمند به حمله بایدن با کمتر از پنج ماه تا انتخابات عمومی.

بسیاری از مسائل می تواند کمک به فقرا حضور در تولسا: ترس از ابتلا به ویروس, نگرانی بالقوه تظاهرات و سیل رعد و برق در 95 درجه حرارت. اما در خارج مشاوران دیدن تصاویری از صندلی های خالی overshadowing مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به عنوان یک مشکل مهم برای یک رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی که هر دو با وسواس اپتیک.

“این یک شکست بزرگ” یکی خارج از مشاور گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme