مغلوب ساختن پیشی جستن فایل های جدید با تلاش برای جلوگیری از منهتن دا ونس را حکم برای پرونده های مالیاتی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد امروز دیوان عالی کشور احکام خواستار آنها را “بخشی از یک سیاسی جادوگر شکار و جعل” در یک میزگرد بحث و گفتگو با اعضای جامعه اسپانیایی زبان در اتاق کابینه در کاخ سفید در واشنگتن 9 ژوئیه سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا در روز دوشنبه دو برابر پایین در تلاش برای جلوگیری از دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور از اخذ مالیات سوابق و اسناد مالی دیگر از رئیس جمهور حسابداران با یک هیئت منصفه حکم.

خود تشکیل پرونده جدید در دادگاه فدرال منهتن اعتراض به این حکم آمد هفته پس از دیوان عالی ایالات متحده حکم در یک 7-2 تصمیم گیری است که مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد بی حد و حصر ایمنی در حالی که خدمت به عنوان رئیس جمهور برای جلوگیری از یک دادستان از اخذ سوابق خود را به عنوان بخشی از یک فرد ،

که در جولای 9 حاکم چپ درب باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استدلال می کنند که این حکم باید پرتاب کردن و یا محدود در زمینه های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف هر دیگر رئیس جمهور از اواسط دهه 1970 خودداری کرده است برای آزادی او درآمد مالیاتی به مردم است.

در اصلاح طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه تهمت وکلا گفت که این حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و سایر مدارک از شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا “به مقدار آزار و اذیت از رئیس جمهور در نقض حقوق قانونی خود را.”

به طور خاص وکلا در حال به چالش کشیدن حکم برای بودن “wildly دریا” و “نه از راه دور محدود به هیئت منصفه در تحقیقات آغاز شد که در سال 2018” در جهت ونس.

تشکیل پرونده گفت که “این حکم خواسته های حجیم اسناد که مربوط به موضوعات و اشخاص فراتر از دادستان منطقه محدود حوزه قضایی تحت نیویورک قانون است.”

“این Ncmec حکم بسیار گسترده است که این مقدار به طور غیر هدایت شونده و غیر قانونی ‘سفر ماهیگیری’ به رئیس جمهور مالی شخصی و کسب و کار معاملات” تشکیل پرونده گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا نیز ادعا می کنند که حکم “صادر شد در ایمان بد است.”

آنها گفتند که ونس “می دانست که او آن را صادر کرد و او پس از اعتراف کرد که این حکم نمی شد طراحی شده برای دیدار با نیازهای هیئت منصفه” اما به جای آن “تدوین شد توسط کنگره ظاهرا به بررسی مسائل ملی نگرانی است.”

ونس در نتیجه “صادر grand-هیئت منصفه حکم او می دانست این بود overbroad و به دنبال بی ربط سوابق” وکلای نوشت.

“که دادستان منطقه برانگیزی ادعا می کند او این کار را برای ‘بهره وری’ دلایل صرفه جویی در احضاریه از باطل” آنها نوشت.

“آن را تایید می کند که او فاقد حسن نیت و بر اساس که حکم به مقدار آزار و اذیت رئیس جمهور است.”

ونس به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی برای بررسی اینکه آیا, حداقل, رئیس جمهور, شرکت های نادرست اختصاص hush پول پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شخصی وکیل مایکل کوهن ساخته شده به, ستاره فیلم Stormy Daniels مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

دانیلز ادعا می کند او تا به حال رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان بیش از یک دهه پیش. زن دیگری که می گوید: او تا به حال یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن, Playboy, مدل, Karen McDougal دریافت صدا در نیاوردن پول پرداخت در سال 2016 از انتشارات National Enquirer یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه سوپر مارکت تلخیص.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند, داشتن رابطه جنسی داشته یا زن.

Cohe گناه التماس کرد در سال 2018 به مالی مبارزات انتخاباتی نقض برای تسهیل پرداخت به هر دو دانیلز و McDougal.

سوابق نشان می دهد که کوهن بازپرداخت برای پرداخت به Daniels توسط این سازمان نسبت ناروا و تهمت شخصا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme