مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل مایکل کوهن می شود سریع دادگاه از زندان آزاد پیشنهاد پس از تحت پیگرد دادستان کل بر

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد Trumps سابق شخصی وکیل می رسد در خیابان پارک آپارتمان در 21 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | گتی ایماژ

یک قاضی فدرال روز شنبه به سرعت اعطا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن یک جلسه جدید خود طرح دعوی در دادگاه به دنبال آزادی از زندان.

او به یک سلول در اوایل ماه جولای پس از امتناع از موافقت خود را با انتشار محکم کتاب در مورد تهمت در حالی که خدمت جنایی جمله در خانه حبس.

این جلسه در کوهن درخواست برای سفارش ضابط موقت برگزار خواهد شد و در ساعت 11 صبح پنج شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن.

اگر اعطا کوهن می تواند فنر برای دومین بار در دو ماه از زندان فدرال در Otisville n. y.

“این مورد در مورد یک بی پروایی نشان دادن حمله به متمم اول قانون اساسی و حکومت قانون” گفت: Danya Perry, وکیل به نمایندگی کوهن در طرح دعوی در دادگاه همراه با وکلا از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

“ما اطمینان داریم که قانون اساسی ما پیروز خواهد شد و این که آزادی بیان را ادامه خواهد داد به محافظت می شود برای مشتری ما و برای دیگران با فرمت” پری گفت.

وزارت دادگستری است که در دفاع از کت و شلوار تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

کوهن و 53 بود و در وسط از گذراندن سه سال زندان محکوم هنگامی که او منتشر شد از Otisville در اواخر ماه مه به دلیل نگرانی که منهتن ساکن ریوی مسائل مربوط به سلامت او را در معرض خطر بالا از coronavirus.

او التماس کرد گناه در سال 2018 به جرائم مالی دروغ گفتن به کنگره در مورد برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن برج در مسکو به کمپین مالی جرائم مربوط به صدا در نیاوردن پول پرداخت به دو زن که ادعا می کنند به داشتن رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن که آنان را انکار اتهامات.

در جولای 9, کوهن و وکیل خود را به نظر می رسد در ایالات متحده مشروط دفاتر در منهتن به بررسی شرایط خود را در خانه حبس که شامل الکترونیکی محل نظارت است.

کوهن وکیل جفری Levine گفته است که آنها شگفت زده می شود ارائه شده در آن جلسه با محدودیت های که نوار کوهن از صحبت کردن با خبرنگاران و یا ارسال بر روی رسانه های اجتماعی خود را در طول انتشار و همچنین از انتشار یک کتاب.

کوهن به زودی پس گرفته شد و به بازداشت بدون اخطار توسط اداره زندان پرسنل و حمل به Otisville با وجود گفته او موافق به محدودیت Levine گفته است.

این اداره گفته کوهن remanded به زندان پس از امتناع از امضای این توافقنامه است.

کوهن در روز دوشنبه شکایت دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr که نظارت اداره زندانها به دنبال آزادی خود را.

کت و شلوار و گفت: “او است که برگزار می شود در اقدامی تلافی جویانه برای حفاظت گفتار از جمله پیش نویس کتاب نسخه خطی که انتقادی از رئیس جمهور و به تازگی ساخت عمومی قصد خود برای انتشار این کتاب به زودی در مدت کوتاهی قبل از انتخابات آینده.”

کت و شلوار می گوید که تقاضا که کوهن خودداری از انتشار آن کتاب نقض خود قانون اساسی حق آزادی بیان است.

کوهن کت و شلوار می گوید که او شروع کتاب قبل از ورود در Otisville سال گذشته اما همچنان به نوشتن آن در زندان است.

کت و شلوار اشاره می کند که اداره زندان خود سیاست “تشویق زندانیان به استفاده از اوقات فراغت خود را برای نوشتن خلاق و اجازه مستقیم پستی در تمام نسخه های خطی به عنوان مکاتبات عادی.”

“سیاست را فراهم می کند که ‘[a]n عملیات آماده سازی مقاله . . . برای انتشار در حالی که در بازداشت بدون کارکنان تایید’ و ‘ممکن است ایمیل یک خطی به طور کلی مکاتبات’ ” کت و شلوار می گوید.

این کتاب که کوهن کار کرده است به تصویر کشیده شده به عنوان داغدار در مورد تهمت, آنها کوهن وفاداری خدمت برای سال قبل از سقوط با او پس از وکالت کاهش یافت و تحت تحقیقات جنایی در اوایل تهمت ریاست جمهوری در ارتباط با hush پول پرداخت.

“آقای کوهن در این کتاب به توصیف آقای کوهن تجارب دست اول با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را فراهم می کند جزئیات گرافیکی در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته” کت و شلوار می گوید.

“برای مثال روایت توصیف تیز برخی اظهارات ضد یهودی علیه برجسته مردم یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه در برابر چنین رهبران سیاه و سفید به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا.”

کت و شلوار می رود می گویند که به عنوان کوهن است که قبلا این کتاب را “نامطلوب” به رئیس جمهور که کوهن به نام “تقلب دروغگو یک conman نژاد پرست” در کنگره شهادت.

“دولت نمی تواند زندانی مایکل کوهن برای نوشتن یک کتاب در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” سعید بن Wizner مدیر بیان و حریم خصوصی و فناوری پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

“تهوع منظور آن است که دولت به دنبال تحمیل آقای کوهن بود که خلاف قانون اساسی قبل از خویشتن داری و خود را از ادامه حبس بخشی از خطرناک الگوی مقابله به مثل در برابر تهمت و منتقدان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme