تهمت درصدد نیاز به کروناویروس واکسن: ‘آن را در برخی از نقطه’

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا غلبه خواهد کرد coronavirus بحران با یا بدون یک واکسن موثر و گفت که این بیماری را “دور در برخی از نقطه” هم در راه است.

“ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن در آینده نزدیک و اگر ما در حال رفتن به می تواند یک گام بزرگ به جلو” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار جمعه در کاخ سفید به رویداد جزئیات ایالات متحده در تلاش برای توسعه یک واکسن.

“و اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به مانند بسیاری از موارد دیگر که در آن شما تا به حال یک مشکل در آمد آن را در برخی از نقطه آن را دور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ممکن است شعله ور و آن را نمی ممکن است شعله ور شدن تا ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد اما اگر آن را شعله ور ما قصد داریم برای قرار دادن آتش و ما آن را به سرعت و کارآمد. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

از رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد نظرات خود را قبلا در این رویداد زمانی که او گفت: “واکسن یا هیچ واکسن ما برگشت. و ما در حال شروع روند. در بسیاری از موارد آنها ندارد و واکسن و یک ویروس و یا یک آنفولانزا می آید و شما مبارزه را از طریق آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات کم اهمیت جلوه دادن نیاز به یک واکسن در آمد یک باغ گل رز با اعلام رونمايي دولت او افزایش-تلاش به سرعت در مسیر توسعه و توزیع واکسن برای Covid-19. پروژه جدید لقب “عملیات پیچ و تاب سرعت” با هدف به صدها میلیون دوز واکسن موثر موجود در پایان سال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در واشنگتن است. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مناسب و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گوش دادن.

الکس براندون | AP

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی اعلام کرد که سابق دارویی اجرایی Moncef Slaoui و چهار ستاره ارتش ژنرال گوستاو Perna کمک خواهد کرد که منجر به پیچ و تاب سرعت پروژه.

Slaoui و Perna هر دو گفت: در صورتی که آنها “اعتماد به نفس” عملیات قادر خواهد بود برای رسیدن به آن اهداف بلند پروازانه. اما Perna اذعان کرد که از آن خواهد شد یک “کار بسیار نیرومند” به منظور توسعه و توزیع واکسن در یک زمان کوتاه.

این معلوم نیست که آیا این ویروس به خودی خود ناپدید می شوند. جهانی و ایالات متحده مقامات بهداشت پیشنهاد کرده اند این ویروس ممکن است فصلی و خرد شدن در تابستان قبل از ظهور دوباره در فصل سرما. سارس است که به تازگی در چین در سال 2002 کشته و نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان قادر به مهار شود بدون یک واکسن.

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله برگ برنده دولت مقامات هشدار داده اند که این ویروس به احتمال زیاد باقی بماند طریق افتد و می تواند حتی سخت تر برای مبارزه در فصل زمستان که فصل آنفولانزا میدارد.

کارشناسان و رهبران سیاسی به طور یکسان می گویند که ایالات متحده قادر نخواهد بود برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

برخی از شک و تردید یک واکسن آماده خواهد شد و حتی در عرض 18 ماه. ریک روشن فدرال واکسن متخصص که منفجر سوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از او برداشته شد و در ماه گذشته به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار گفت: همه چیز را “کاملا” برای رسیدن به نتیجه در آن زمان.

“ما هرگز دیده می شود و همه چیز کاملا” روشن کرد و گفت: در قبل از شهادت اعضای یک خانه بهداشت فرعی. “من هنوز هم فکر می کنم 12 تا 18 ماه است که یک برنامه تهاجمی و من فکر می کنم آن را بیش از است که برای انجام این کار است.”

بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که 14 از کسانی که نامزد هستند در نگاه از نزدیک. حداقل هشت واکسن در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

سلامت تنظیم کننده سریع-پیگیری مصوبات برای coronavirus تحقیق و توسعه دانشمندان اجازه می دهد به جست و خیز ماه از طریق نوار قرمز بر روی بالقوه واکسن برای ویروس.

هفته گذشته بیوتکنولوژی شرکت مدرن اعلام کرد که آن را بسته بندی تا مرحله یک آزمایش های انسانی در آن بالقوه واکسن با دولت ایالات متحده و در حال حرکت است برای شروع فاز دو آزمایش که شامل 600 شرکت کنندگان است. اگر واکسن است یافت می شود موثر و امن برای استفاده از آن می تواند آماده برای بازار در اوایل سال 2021 ،

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: در کنگره شهادت و گفت او خوشبین دانشمندان را در پیدا کردن یک عملی نامزد اما هشدار داد از مشکلات بالقوه در توسعه هر واکسن.

دانشمندان هشدار می دهند که آنها هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس کشنده از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض شده است به آن. پاسخ ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن از جمله زمانی که در آن یک واکسن می تواند مستقر است.

Fauci و دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ به نظر می رسد در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز با پوشیدن ماسک. تهمت نمی پوشیدن ماسک.

ایالات متحده بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از Covid-19 نسبت به هر کشور دیگر بیشتر از 1.4 میلیون نفر و حداقل 85,906 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: برای ماه که coronavirus خواهد برود.

“آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Feb. 28.

“ما در حال آماده شده و ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. و آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن دور خواهد شد و او گفت:” در مارس 10.

“ما نیاز به یک کمی جدایی تا زمان مانند این می رود. آن را برای رفتن به دور او گفت:” در مارس 12.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>