تهمت نمی پوشند coronavirus ماسک در کارخانه فورد

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نمی پوشیدن یک ماسک برای coronavirus حفاظت در عمومی بخشی از تور یک شرکت موتور فورد. گیاه در میشیگان با وجود یک دولت قانون و خط مشی شرکت نیاز به صورت پوشش وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن که همواره حاضر به پوشیدن ماسک در بازدید از فورد Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان است که سیاست نیاز به ماسک وجود دارد. این گیاه در حال حاضر در حال ساخت هواکش در پاسخ به Covid-19 همه گیر در ایالات متحده است.

ویدیو نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن در کف کارخانه صحبت فورد مدیران بودند که با پوشیدن ماسک.

“لازم نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک خبرنگار پرسید که چرا او نمی پوشیدن صورت پوشش.

“همه تست شده و من تست شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد “من تا به حال یک [یک ماسک] در قبل از” در منطقه ای که قابل رویت بود به خبرنگاران گفت اما افزود: “من نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

“من یک انتخاب است و من تا به حال یک روز در یک منطقه که در آن آنها ترجیح داده آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به فورد مدیران.

زمانی که فورد رئیس اجرایی ویلیام فورد جونیور بود پرسید: “شما می توانید تایید رئیس جمهور گفته شد خوب است به پوشیدن ماسک در این منطقه” فورد شانه ای بالا انداخت و گفت: “این به او!”

هر دو ویلیام فورد و مدیر عامل لایحه هاکت هر شد با پوشیدن ماسک زمانی که آنها همراه مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازدید به کارخانه کف.

شرکت فورد بعد با صدور بیانیه ای گفت: بیل فورد تشویق رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک هنگامی که او وارد است. او عینک یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از بیش از سال است. رئیس جمهور بعد از حذف ماسک باقی مانده از این دیدار است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می پوشد یک ماسک در هنگام مشاهده خصوصی از سه فورد GTs از طول سال در فورد Rawsonville گیاه.

NBC News

زمانی که ویلیام فورد معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک سخنرانی به کارگران کارخانه پس از این تور شرکت رئیس عینک ماسک به عنوان او صحبت کرد.

تهمت نیست.

ایران خودرو, کارگران, اتحادیه به نمایندگی از کارگران کارخانه با انتشار بیانیه ای گفته است که: “با وجود برخی از همراهان رئيس جمهور نه زیر بهداشتی و پروتکل های ایمنی در کارخانه امروز ما می خواهیم به آن را روشن است که CDC دستورالعمل تغییر نکرده و آن را مهم و حیاتی است که اعضای ما همچنان به دنبال پروتکل های که شده اند در محل قرار داده برای حفاظت از آنها در خانواده و جامعه خود را.

“این ویروس کشنده گرفته زندگی از 25 ما UAW اعضای در حال حاضر و هزاران نفر از آمریکایی ها است. این پروتکل ها به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ است و به همین دلیل UAW کار کرده است به گونه ای خستگی ناپذیر با شرکت های به اطمینان حاصل شود که همه چیز را که می تواند انجام شود برای نگه داشتن اعضای ما و جوامع ما امن است.”

رئيس جمهور در تور رخ داده است با وجود یک فرمان اجرایی را امضا کردند در اوایل این هفته توسط میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که ممنوع غیرضروری بازدید از امکانات تولید در دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

میشیگان دادستان کل دانا Nessel روز چهارشنبه گفت که در حالی که او نمی خواهد به دنبال جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار او تا به حال یک “مسئولیت حقوقی” تحت قانون دولت به پوشیدن ماسک زمانی که او بازدید از کارخانه.

“من می پرسند که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش” Nessel نوشت: در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور.

در روز سه شنبه فورد موتور گفت: رسانه ها است که آن را به حال یک سیاست نیاز به ماسک وجود دارد و که این شرکت تا به حال به اطلاع کاخ سفید که در مورد سیاست.

اما این شرکت همچنین گفت که روز “کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعيين” در مورد اینکه آیا تهمت و حزب او را به پوشیدن ماسک در طول سفر است.

فورد دو بار در این هفته به طور خلاصه توقیف گیاهان در جای دیگر پس از سه کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در کاخ سفید در اوایل روز شنبه اگر او را به پوشیدن ماسک زمانی که او بازدید از کارخانه فورد او گفت: “من نمی دانم که ما در حال رفتن به آن نگاه کنید”

مدیر عامل شرکت فورد موتور جیم هاکت (L) صحبت می کند با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها toursthe فورد Rawsonville گیاه در میشیگان, میشیگان در تاریخ 21 مه سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اما Nessel در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که ماسک مورد نیاز “است و نه فقط سیاست فورد موجب فرماندار دستور اجرایی. آن است که در حال حاضر قانون این دولت است.”

او همچنین نوشت: “هر کسی که به طور بالقوه به تازگی در معرض از جمله رئیس جمهور ایالات متحده نه تنها یک مسئولیت قانونی بلکه اجتماعی و اخلاقی مسئولیت را به اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در مصاحبه روز شنبه در MSNBC را “آخرین کلمه با لارنس اودانل” انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پوشیدن ماسک در حالی که در.

“من هم نگران این مثال است که برای بقیه کشور, و من نگران آن زندگی می کند زیرا در حالی که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ممکن است نظر خود را در مورد علاقه خود را به پوشیدن ماسک در آنها پزشکان در اطراف آنها را در همه زمان ها است که می تواند تمایل به نیازهای خود در هر لحظه” پلوسی گفت.

“اما بسیاری از مردم آمریکا که ممکن است به دنبال خود منجر لازم نیست که در همان فرصت است.”

Rep. دبی Dingell یک دموکرات میشیگان که منطقه شامل کارخانه فورد بازدید کرد و گفت: در طول یک مصاحبه در MSNBC “آقای رئیس جمهور, من فقط امیدوارم که شما می پوشند که ماسک بنابراین از مردم می دانند که این مهم خود را که با پوشیدن ماسک می تواند زندگی را نجات دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پوشیدن ماسک در طول شیوع کروناویروس حتی پس از دو کاخ سفید کارکنان از جمله شخصی خود را نوکر آزمایش مثبت برای Covid-19.

در آوریل مقامات بهداشت فدرال صادر راهنمایی تشویق همه آمریکایی ها به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در مکان و زمانی که قادر به حفظ 6 فوت فاصله از سایر افراد است.

کاخ سفید کارکنان در هفته گذشته گفته شد که آنها باید با پوشیدن ماسک یا صورت پوشش هنگام ورود به بال غربی آن ساختمان.

در اوایل این ماه تهمت نمی پوشیدن ماسک به هنگام بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در شهر فینیکس است که ساخت ماسک برای دولت فدرال است. نشانه ای که در آن کارخانه می گوید که ماسک مورد نیاز برای مردم وجود دارد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در مارس نیست پوشیدن ماسک در حالی که تور مایو کلینیک و مرکز درمانی در مینه سوتا با وجود یک سیاست وجود دارد که نیاز به هر کس به انجام این کار.

روز بعد پنس عینک ماسک در هنگام بازدید از یک جنرال موتورز یک کارخانه در ایندیانا که به همین ترتیب نیاز به صورت پوشانده اند.

CNBC مایک Wayland کمک به این داستان

توضیح: تیتر و داستان بودند روشن به منعکس کننده که تهمت آیا پوشیدن ماسک در خصوصی در کارخانه فورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>