مغلوب ساختن پیشی جستن را رد نمی کند عفو مایکل فلین پس از رفت و آمد راجر سنگ حکم زندان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه نکرد اعطای عفو به اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین تنها چند روز پس از رفت و آمد به 40 ماه زندان دیرین خود را متحد راجر سنگ.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی باید یک تصمیم” درباره پتانسیل عفو فلین “تا زمانی که من پیدا کردن آنچه که اتفاق خواهد افتاد” با فلین تلاش برای به دست آوردن یک اخراج از محکومیت خود را برای دروغ گفتن به ماموران اف بی آی.

“من فکر می کنم او خیلی خوب انجام می دهند با توجه به مورد” تهمت به خبرنگاران گفت:. “من امیدوارم که او خواهد بود قادر به آن را برد.”

وزارت دادگستری خواسته است که فلین محکومیت پرتاب شود اما قاضی مورچه سالیوان تا کنون حکومت نیست که در صورت درخواست.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل دستور سالیوان به اخراج این مورد که مربوط به فلین بحث با یک دیپلمات روس در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

اما سالیوان در هفته گذشته خواسته دادگاه تجدید نظر کامل خط به بالا از قضات به تجدید نظر در این تصمیم.

فلین وکیل بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور اظهارات.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec در ایمیل اشاره CNBC به قبل از دادگاه براده و اظهارات در مورد فلین فرستاده شده توسط این گروه و دادستان کل ویلیام Barr.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل کامل حکم زندان از سنگ جمهوری و مشاور که به اعدام محکوم شده در دادگاه در پاییز گذشته از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.

سنگ که تا به حال در یک نقطه مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین دروغ به یک کمیته مجلس در مورد تلاش های خود را در طول سال 2016 انتخابات به دریافت ایمیل از سند افشا گروه ویکی لیکس که شده بود به سرقت رفته توسط عوامل از کمیته ملی حزب دموکرات و از رئیس دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

قاضی امی برمن جکسون در صدور حکم سنگ در سال جاری گفت: “او محاکمه نمی, به عنوان برخی شکایت کرده اند به صورت ایستاده برای رئیس جمهور. او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور.”

هر دو سنگ و بازنشسته ارتش سپهبد فلین مورد بررسی قرار گرفت و محاکمه توسط رابرت مولر وزارت دادگستری مشاور ویژه که وظیفه بود با کاوش روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از مولر, بررسی, تماس اساس آن “جعل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت فلین در دوشنبه “من فکر می کنم او مورد آزار و اذیت.”

“او دروغ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اف بی آی گفت که او نمی دروغ است.”

“آنها او را تحت درمان بسیار ناعادلانه و از آنها به عنوان بسیاری از مردم در این سمت” رئیس جمهور گفت:.

فلین که هنوز به محکوم کرده و دو بار بستری سالیوان که او به دروغ به ماموران اف بی آی با دروغ بیان کرد که او و پس از آن-سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak نیست بحث در مورد تحریم ها علیه روسیه اعمال شده توسط خروجی دولت اوباما.

فلین بعد recanted خود اعتراف و استدلال کرد که اعتقاد خود را باید پرتاب کردن چون دادستان گفته نکردن مدارک و شواهد از وکلای او.

وزارت دادگستری برای ماه مبارزه فلین تلاش برای به دست آوردن مورد پرتاب کردن.

اما این گروه به طور ناگهانی تغییر دوره و خواسته سالیوان به اخراج این اعتقاد.

در آن اخراج درخواست وزارت دادگستری نیست ادعا می کنند که فلین به حال دروغ در مصاحبه خود.

اما وزارت دادگاه پر می کند می گویند “دولت متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست است.”

“ما [را] باور نمی کند که دولت می تواند ثابت یا مربوط به اظهارات نادرست یا مادیت خود را فراتر از شک معقول” بخش گفت.

تهمت بود به شدت انتقاد برای رفت و آمد و سنگ را از جمله توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری در این سال و همچنین با بالا دموکرات کنگره و دادستان سابق.

مولر که به ندرت صحبت کردن در مورد این موضوع از پروب نوشت: در یک op-ed در واشنگتن پست “در روسیه بررسی شد از اهمیت زیادی برخوردار است. سنگ بود محاکمه و محکوم شد زیرا او متعهد فدرال جنایات. او باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

“هنگامی که یک موضوع نهفته است به محققان این اعتصاب در هسته دولت در تلاش برای پیدا کردن حقیقت, و نگه دارید و ستمكاران پاسخگو باشد. آن را در نهایت ممکن است مانع از آن تلاش های” مولر نوشت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: از سنگ “این یک تحقیق که گفتند باید به پایان رسید قبل از آن آغاز شده است و اگر آن را انجام داد آن را باید به پایان رسید و بلافاصله از آنجا که آنها در بر داشت همانطور که می دانید به عنوان به خوبی به عنوان من آنها هیچ چیز یافت می شود اما در ابتدا آن را به مدت دو سال یا بیشتر.”

“من بررسی بیحوصلگی حرف زدن برای آنچه که من برای راجر سنگ و او رک و پوست کنده است که برای رفتن و در حال حاضر درخواست تجدید نظر خود را در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر