رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در یک تور از یک Honeywell International گیاه است که تولید کننده تجهیزات حفاظت شخصی در شهر فینیکس, آریزونا در آوریل 5 سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی پوشیدن ماسک به عنوان یک coronavirus احتیاط در سفر روز سه شنبه به یک Honeywell کارخانه در ققنوس است که در تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک برای دولت فدرال است.

رسمی دیگر بازدید کنندگان با مغلوب ساختن پیشی جستن که آیا قرار دادن بر روی عینک های ایمنی برای تور خود را نیز نمی شد با پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن که همواره حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که در تعامل با دیگران با وجود فدرال راهنمایی خواسته همه آمریکایی ها برای انجام این کار در اوایل روز شنبه گفته بود که او را در یک ماسک اگر آن مورد نیاز بود در Honeywell تسهیلات.

یک مقام کاخ سفید گفت که Honeywell گفته بود کاخ سفید که تهمت و بازدید کنندگان دیگر نه نیاز به پوشیدن ماسک.

“اگر آن را یک, ماسک, محیط زیست من قطعا انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود جمعه قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی به پرواز به آریزونا.

“من آن را می پوشند. اگر آن را یک, ماسک, محیط زیست, من می خواهم که بدون مشکل است.”

تهمت بود نه با پوشیدن یک ماسک هنگامی که او راه می رفت خاموش یک نیروی هوایی پس از آن فرود آمد در آریزونا.

و رئیس جمهور نمی پوشیدن ماسک در یک میزگرد بحث و گفتگو در مورد Covid-19 کمک به بومیان آمریکا صورت گرفت که قبل از او تور Honeywell گیاه است که تولید ماسک در زیر $27.4 میلیون وزارت دفاع قرارداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آریزونا یکی از این چند بار در شش هفته گذشته است که او را ترک کرده است کاخ سفید است. رئیس جمهور آخرین صرف تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 28 بازدید کرده بود نورفولک ویرجینیا به دیدن کردن نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی راحتی که میره به شهر نیویورک برای کاهش فشار در بیمارستان برخورد با Covid-19 بيمار.

معاون رئیس جمهور مایک پنس انتقاد قرار گرفته بود در هفته گذشته برای پوشیدن ماسک در حالی که تور کلینیک مایو, با وجود این که مشهور در مرکز بهداشت و درمان الزامی ماسک برای تمام بازدید کنندگان و بیماران و کارکنان برای جلوگیری از coronavirus عفونت وجود دارد.

پنس آیا پوشیدن ماسک دو روز بعد وقتی که او در بازدید از یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا است که تولید هواکش برای دیدار با تقاضا از بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به Covid-19.

در یک میزگرد بحث و گفتگو روز سه شنبه در Honeywell مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمان آن برای ایالات متحده است که به شدت کاهش می یابد سطح کسب و کار و فعالیت اجتماعی برای شروع به بازگشایی شده است.

“ما نیاز به بازگشایی کشور ما” گفت:. “ما یک کشور بزرگ. ما نمی تواند نگه داشتن آن بسته شده است.”

او گفت: سیم پیچ را از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی موجه “از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.”

“مردم در حال رفتن به آن را قبول آنها نیست آن را قبول کند و آنها باید آن را قبول نمی کند,” او اضافه شده است.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی