مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر تولسا تجمع که برنامه ریزی شده بود برای Juneteenth

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات به خبرنگاران گفت او به عنوان حرکت در سفر برای یک بیماری کروناویروس (COVID-19) پاسخ رویداد در یک کارخانه در میشیگان, میشیگان, از جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن 21 مه سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شب جمعه در توئیتر خود نوشت که او از تغییر زمان یک Tulsa, اوکلاهما, رالی بود که به جای Juneteenth است که بزرگداشت از پایان برده داری در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته است که این تجمع خواهد بود نقل مکان کرد و یک روز به تاریخ 20 ژوئن. Juneteenth است ژوئن 19.

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” به رئیس جمهور نوشت: در بخشی.

منتقدان به نام به حال برنامه ریزی برای برگزاری این تجمع در Juneteenth بی احترامی و نژادپرست است.

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی گفت: تصمیم به برگزاری یک تجمع وجود دارد در ژوئن 19 “است که بی احترامی به زندگی و جامعه ای که از دست داده بود در طول تولسا مسابقه شورش.”

شهر بود که این سایت یکی از مرگبارترین شورش های نژادی در تاریخ آمریکا در سال 1921.

سفید تظاهر غارت و نابود Tulsa Greenwood منطقه شناخته شده برای آن مرفه جامعه سیاه و سفید با توجه به تولسا تاریخی جامعه و موزه.

مورخان در حال حاضر بر این باورند که به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شده اند ، با توجه به این موزه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع اعلام شده بود در میان گسترده condemnations نژادپرستی و خواستار پلیس اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت در مه 25.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme