یک پرستار متوجه شنبه چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چگونه به خوبی coronavirus پاسخ تلاش می رویم در حالی که ایستاده در نزدیکی او را در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کف پشت در که پرستار, سوفیا توماس که گفت که دسترسی به منابع کافی از تجهیزات حفاظت فردی “پراکنده شده است.” نظرات او در آمد ملی پرستاران رویداد روز در کاخ سفید به معنای به افتخار کسانی که اولین پاسخ دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر شنوایی کمتر-از-درخشان شرح خطوط مقدم جبهه به سرعت شات پشت “پراکنده برای شما, اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر است.”

تبادل تأکید چگونه حساس مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به پیشنهاد کرد که ایالات متحده عقب مانده در آمادگی برای شیوع کروناویروس در زیر تماشا کنید.

توماس است که رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستار پزشکان تا به حال به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی شکل وجود دارد که “قطعا جیب از مناطق که در آن PPE ایده آل نیست اما این بی سابقه است ،

“من شده است با استفاده مجدد از من N95 ماسک برای چند هفته در حال حاضر,” او گفت:.

“PPE شده است پراکنده اما قابل کنترل شده است و ما آنچه که ما باید انجام دهیم ما پرستاران گفت:” توماس که با این نسخهها کار در دختران خیریه سلامت سیستم در نیواورلئان.

“و ما یاد بگیرند برای انطباق و انجام هر کاری بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای بیماران ما برای دریافت کار انجام می شود و دریافت مراقبت های ارائه شده و این چیزی است که ما قصد داریم برای ادامه به انجام Covid-19 همچنان ادامه دارد.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن testy پاسخ توماس گفت: “آه, نه, من با شما موافقم آقای رئیس جمهور.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تاشو اسلحه خود را “از آنجا که من شنیده ام مخالف است.”

“من شنیده ام که آنها در حال لود کردن با لباسهای در حال حاضر.”

“و در ابتدا, ما هیچ, ما تا به حال خالی کابینت, ما تا به حال به قفسه های خالی ما تا به حال هیچ چیز به آن را قرار داده وجود دارد با گذشته دولت گفت:” با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اشاره کرد که او تا به حال سفر به یک Honeywell کارخانه در ققنوس یک روز زودتر به تور یک خط تولید است که “میلیون ها نفر از ماسک در ماه است.”

“ما دیگر کارخانه ساخته شده در حال حاضر به صورت ماسک و برای اکثر منظورم اینه که خوب بود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به پرستار.

‘”اما من شنیده ام که ما باید فوق العاده ای عرضه به تقریبا همه اماکن” او گفت:.

“فوق العاده ای عرضه است.”

به عنوان رمان coronavirus همه گیر همچنان در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با خبرنگاران پس از امضای یک بیانیه با تجلیل از پرستاران ملی روز در دفتر بیضی شکل کاخ سفید مارس 06, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها chafed در گزارش که کارگران مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده فاقد منابع به اندازه کافی از PPE آنها به عنوان درمان Covid-19 نفر در بیمارستان.

در اوایل ماه آوریل گزارش بازرس کل برای federal Health and Human Services Department یافت که صد ایالات متحده بیمارستان شد تجربه جدی کمبود PPE و همچنین تجهیزات از جمله سنج و تست تشخیصی کیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد مناقشه یافته های این گزارش هفته گذشته نقل مکان کرد و به جای این که بازرس کل کریستی Grimm.

روز سه شنبه در مصاحبه با ABC News, مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بود همان ادعا در مورد دولت اوباما خروج او “هیچ چیز نیست.”

“ما نمی هواکش ما ندارد, تجهیزات پزشکی, ما از تست. آزمون ها شکسته شد. شما را دیدم که. ما تا به حال شکسته شد. آنها در سمت چپ ما هیچ چیز. و ما آن را گرفته و ما ساخته شده اند باور نکردنی انبار — انبار مانند ما تا به حال هرگز قبل از.”

اما ABC لنگر David Muir سپس اشاره کرد که برنده شده بود در اتاق برای بیش از سه سال است که “شما در حال حاضر تقاضا برای کار دوباره” در حال اجرا برای انتخاب مجدد.

“چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما رئیس جمهور شد به restock کسانی کابینت که به شما می گویند برهنه شد?” Muir پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من صادقانه باشد. من یک مقدار زیادی از چیزهایی که رفتن. ما تا به حال بسیاری از مردم که حاضر اجازه می دهد تا کشور موفق باشد.”

“آنها به هدر زمان زیادی را در روسیه, روسیه, russia. که تبدیل به یک کل جعل. سپس آنها را از اوکراین, اوکراین, و که در مجموع جعل و سپس آنها استیضاح رئیس جمهور ایالات متحده به صورت کاملا بدون دلیل,” او گفت:.

اصلاح: سوفیا توماس رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستار پزشکان. نسخه قبلی misstated نام سازمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی