مغلوب ساختن پیشی جستن تماس دیوان عالی کشور احکام ‘انفجار تفنگ ساچمهای به صورت’ از جمهوری خواهان محافظه کاران

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در جنوب چمن کاخ سفید پس از بازگشت به ایالات متحده آمریکا پس از یک تعطیلات آخر هفته در بدمینستر, New Jersey, 14 ژوئن 2020.

یوری Gripas | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خروشان شنبه در برابر اخیر دادگاه عالی تصمیم گیری تماس آنها را “وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام” و “انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است.”

“ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020!” رییس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر.مدت کوتاهی پس از دادگاه عالی حکومت در برابر دولت او در تلاش خود را برای خنثیسازی یک برنامه شناخته شده به عنوان DACA.

اوباما-دوران برنامه محافظت صدها هزار جوان مهاجران مستند نشده از اخراج.

“آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در دوم توییتر ارسال.

رئیس جمهور صبح روز پنج شنبه را بازتوییت کرد یک سایت خبری که برجسته قاضی کلارنس توماس نظر مخالف در DACA حاکم است.

DACA نظر نوشته شده بود توسط قاضی جان رابرتز که در پیوست چهار نفر دیگر لیبرال قضات در دادگاه عالی در این حکم است که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده و در یک “خودسرانه و هوس باز” شیوه ای برای خاتمه این برنامه به طور رسمی شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی.

رابرتز منصوب شد به دیوان عالی کشور توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش جمهوری خواه. رئیس دادگستری بارها irked همکار خود را محافظه کاران گاهی اوقات پیوستن با لیبرال قضات در احکام آن مخالف بودند توسط جمهوری خواهان به ویژه در تصمیم گیری است که محافظت بهداشت و درمان-مراقبت از قانون شناخته شده به عنوان Obamacare.

روز دوشنبه دیوان عالی کشور در حکم نوشته شده توسط تهمت منصوب عدالت نیل Gorsuch گفت که کارگران نمی تواند اخراج برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفته بود که حاکم است که “برخی از مردم شگفت زده شدند” با این تصمیم اما آنها به حکومت و با ما زندگی می کنند تصمیم گیری کنند.”

“که آنچه در آن همه مورد است. ما زندگی می کنند با تصمیم دیوان عالی کشور” به رئيس جمهور است.

در همان روز به عنوان حاکم در گی و فراجنسیتی موارد منتشر شد دادگاه عالی حاضر به شنیدن چالش آورده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کالیفرنیا به اصطلاح پناهگاه قانون محدودیت تاثیر جمهور مهاجرت در دستور کار دولت.

همچنین در روز دوشنبه دیوان عالی کشور نیز حاضر به نظر شنوایی تجدید نظر در ده دوم متمم مربوط به موارد شده اند که با حمایت از فعالان که می خواهید به شل تفنگ مقررات.

در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن سولفات بیش از دیوان عالی کشور, سلف خود در کاخ سفید, باراک اوباما, تمجید تصمیم IF در توییتر و استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای مشتری جلب دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی خود را معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“هشت سال پیش در این هفته ما محافظت افراد جوان که مطرح شد به عنوان بخشی از ما خانواده آمریکایی از اخراج” اوباما نوشت.

“امروز من خوشحالم برای آنها و خانواده های آنها و همه ما است. ما ممکن است نگاه متفاوت و از همه جا آمده اما آنچه باعث می شود ما آمریکایی ها مشترک ما آرمان” اوباما نوشت. “و در حال حاضر به ایستادن برای کسانی که آرمان های ما به حرکت رو به جلو و منتخب @JoeBiden و دموکرات کنگره که کار خود را می کند, محافظت در خیال و در نهایت ایجاد یک سیستم است که واقعا شایسته این ملت از مهاجران یک بار و برای همه است.

بایدن بعد از وزن خود را در نوشتن در توییتر: “حکم دیوان عالی کشور امروز یک پیروزی ساخته شده ممکن است با شجاعت و انعطاف پذیری از صدها نفر از هزاران نفر از IF گیرندگان که شجاعانه ایستاد و حاضر به نادیده گرفته می شود. و به عنوان رئیس جمهور من را وادار به کار بلافاصله آن را دائم.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme