ریک روشن معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ برای بهداشت و خدمات انسانی (HHS) صحبت می کند در طول یک خانه نظارت و تحقیقات فرعی شنوایی در واشنگتن در روز پنج شنبه 8 مارس 2018.

لاتویا Sarno, اردن | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه پاره به رییس فدرال دانشمند-تبدیل-whistleblower دکتر ریک روشن فقط قبل از روشن به شهادت قبل از کنگره که ایالات متحده “از دست رفته سیگنال های هشدار اولیه” در مورد کوروناویروس.

“من نمی دانم این به اصطلاح خلاف کاران ریک روشن هرگز او را ملاقات نمود و یا حتی شنیده ام او را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح.

“اما برای من او یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روشن در اواخر ماه مارس برداشته شد به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت و انتقال به یک شغل با مسئولیت کمتر در موسسه ملی بهداشت. او ثبت رسمی whistleblower شکایت به ایالات متحده دفتر مشاور ویژه پس از حذف.

وکلای روشن می گویند او کنار در اقدامی تلافی جویانه برای مقاومت مواجه در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت “به ارائه دسترسی نامحدود به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر از جمله کلروکين … که تست نشده و احتمالا کشنده استفاده می شود که نادرست است.”

در مارس و آوریل تهمت بارها و بارها تبلیغ ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان احتمالا موثر بودن درمان برای coronavirus. “این می تواند به آنها کمک کند اما آن را نمی خواهید به صدمه زدن به آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری در اوایل ماه آوریل.

اما روشن در بیانیه ای برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز پس از بیمارستانها در حال تمام شدن از بردا گفت: او در برابر فشار با لينک مستقيم پول به سمت “برنامه به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر است.”

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه” روشن گفت: این بار گزارش شده است.

در اواخر آوریل غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان در برابر گرفتن کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج از بیمارستان. FDA هشدار پس از مرگ و مسمومیت گزارش شده در ارتباط با مواد مخدر است.

یک شبکه JAMA مطالعه منتشر شد دوشنبه در بر داشت هیدروکسی کلروکین به نظر می رسد به کمک به Covid-19 بيمار – و آنها را در افزایش خطر مبتلا به حملات قلبی است.

روشن است که برنامه ریزی شده به شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت فرعی در سلامت در 10 a. m. ET.

در بیانیه افتتاحیه روشن است که انتظار می رود به می گویند که Covid-19 به طور بالقوه می تواند ایجاد 2020 “تاریکترین زمستان در تاریخ معاصر” اگر رهبران can’t mount تر پاسخ هماهنگ برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما پنجره ای از فرصت ها بسته است. اگر ما موفق به توسعه ملی هماهنگ پاسخ بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد به مراتب بدتر می شود و در طولانی مدت باعث بی سابقه بیماری و مرگ و میر” روشن نوشته شده است شهادت می گوید.

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC ویلیام Feuer و دن منگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی