مغلوب ساختن پیشی جستن برادر فایل های جدید به دنبال طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری زاده مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب در مورد خانواده

جمهوری خواه رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (R) آغوش برادرش رابرت تهمت و پس از ارائه سخنرانی پذیرش خود را در نیویورک هیلتون Midtown در ساعات اولیه صبح از نوامبر 9, 2016 در شهر نیویورک است.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان انتظار می رود در زمینه های جدید به دنبال طرح دعوی در دادگاه به طور دائم مسدود انتشار از خود و خواهرزاده جدید بگو همه کتاب در مورد خانواده ثروتمند یک روز پس از یک قاضی در یکی دیگر از دادگاه نیویورک پرتاب اول خود را چنین تلاش در صلاحیت زمینه.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دادگاه اقدام با هدف قرار دادن مریم مغلوب ساختن پیشی جستن آینده کتاب در زمینه که در آن گفته را نقض یک توافقنامه nondisclosure ثبت شده در شهرستان Dutchess [نیویورک] دیوان عالی کشور است. رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در آن شهرستان و برادر رئیس جمهور صاحب یک زمین گلف وجود دارد.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده که نام هر دو مریم تهمت و ناشر Simon & Schuster به عنوان متهمان شد و انتظار می رود پس از اولین تلاش خود را برای جلوگیری از این کتاب شتابزده اخراج پنج شنبه در Queens County قائم مقام دادگاه.

اما وکیل او چارلز سخت تر گفته بود CNBC در روز پنج شنبه که مورد جدید خواهد بود واصل در نیویورک, شهرستان دیوان عالی کشور است که در منهتن در ایالت Dutchess County است که حدود 80 مایلی شمال شهر نیویورک است.

سخت تر است که همچنین به نمایندگی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل دیگر هم بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه.

مریم تهمت وکیل تئودور Boutrous در یک ایمیل گفت: طرح دعوی در دادگاه جدید “است و در عین حال یکی دیگر از بی اساس تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده برای به دست آوردن یک قانون اساسی قبل از خویشتن داری به بلوک هسته ای, سیاسی, سخنرانی مربوط به رئیس جمهور است.”

“آن را با شکست مواجه خواهد شد” Boutrous گفت.

مریم کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” قرار است منتشر شود جولای 28. مریم دختر از فرد Trump Jr., رئیس جمهور, برادر که هنگام درگذشت مریم بودم.

مانند قبل از دادگاه تشکیل پرونده در Queens County, رابرت تهمت استدلال می کند در کت و شلوار خود را که این کتاب را به نقض توافقنامه nondisclosure که مریم به امضا رسید و در سال 2001 با او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر خود را بازنشسته فدرال تجدید نظر قاضی Maryanne تهمت بری زیر یک دعوای حقوقی بیش از سالمند Trumps’ پدر مرحوم فرد تهمت Sr.

مریم “مجاز به نوشتن کتاب” رئيس جمهور تهمت به تازگی گفت.

رابرت کت و شلوار می گوید محرمانه پیمان میله های تمام افرادی که امضا NDA از نوشتن در مورد دعوای حقوقی خود بر فرد Sr. خواهد شد و یا در مورد “رابطه خود را با هر یک از دیگر.”

Mary L. تهمت کتاب

منبع: Amazon.com

در پنج شنبه, Queens County قائم مقام دادگاه قاضی پیتر کلی رد رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست دستور فقط دو روز پس از آن واصل شد بدون انتظار برای پاسخ از مریم وکلا.

کلی اشاره کرد که پر بود “ضرب معیوب” از آنجا که در میان چیزهای دیگر آن تسلیم شد در ارتباط با انحصار وراثت اقدام در قائم مقام دادگاه برای املاک توسعه املاک و مستغلات فرد تهمت Sr. که خاتمه یافته در سال 2001 که به عنوان یک نتیجه است “غیر موجود” که در دادگاه.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک 55 ساله روانشناس بالینی است که انتظار می رود برای شناسایی خودش را در این کتاب به عنوان منبع اصلی برای مواد منفجره سری در نیویورک تایمز در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در امور مالی. این مجموعه برنده جایزه پولیتزر.

Simon & Schuster گفت: کتاب “الهامی معتبر پرتره Donald J. Trump و سمی است که او ساخته شده است.”

Simon & Schuster در بیانیه ای روز شنبه گفته بود: “ما مشتاقانه منتظر انتشار Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن را بیش از حد و هرگز به اندازه کافی اعتماد به نفس ما پیروز خواهد شد وجود دارد باید بیشتر تلاش برای سرکوب این نشریه.”

نظر رسیده روز جمعه سخنگوی ناشر گفت: قبل از بیانیه “هنوز هم می ایستد.”