تهمت و سرزنش افزایش coronavirus موارد در افزایش تست با وجود شواهد بیشتر گسترش

کلودیا کلمنت MA, انجام یک آزمون برای بیماری کروناویروس (COVID-19) به عنوان بخشی از Valle del Sol تست در Tolleson آتش نشانی ایستگاه 161 در Tolleson, آریزونا, ایالات متحده در ژوئن 18 سال 2020 است.

کورتنی Pedroza | ایسنا

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به سرزنش افزایش تست با وجود نصب شواهدی وجود دارد که این ویروس در حال گسترش است به طور گسترده ای در سراسر برخی از جوامع است.

در ابتدا از ایالات متحده شیوع بهداشت عمومی و متخصصان مورد انتقاد این کشور از ظرفیت گسترده انجام تست تشخیصی به عنوان بیش از حد کوچک. کشور ramped تا تست ظرفیت به بیش از به طور متوسط از 478,000 آزمون در روز در ماه ژوئن در مقایسه با متوسط بیش از 345,000 در هر روز است.

“موارد می رویم تا در آمریکا از آنجا که ما در حال آزمایش به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر و تا کنون در حال گسترش” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه. “با کوچکتر تست ما نشان می دهد کمتر از موارد!”

اما متخصصان بهداشت عمومی بارها و بارها گفت: این اطلاعات نشان نمی دهد که افزایش تست حساب های اخیر افزایش روزانه موارد جدید. برای برطرف کردن ادعا می کند که تست مقصر است برای این کشور رو به رشد شیوع اپیدیولوژی به شکل نقطه شناخته شده به عنوان رای مثبت که نشان می دهد درصد از آزمایشات که دوباره مثبت یک منطقه داده شده است.

داده های نقطه ای مهم است زیرا نشان می دهد که چگونه گسترده این ویروس در حال گسترش در سراسر جامعه. سازمان بهداشت جهانی پیشتر گفت که رای مثبت برای یک کشور باید پایدار باقی می ماند در حدود 5% برای 14 روز قبل از یک کشور برطرف محدودیت.

در طول ماه های ژوئن تا کنون ایالات متحده مثبت نرخ hovered حدود 5% با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز اگر 7 روز به طور متوسط علامت است تا در روز های اخیر. برخی از اپيدميولوژيستها باید اشاره کرد که این واقعیت است که ملی postivity رای هنوز به قطره با وجود افزایش تست از جمعیت می تواند نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش است.

زمانی که شکسته متحده آمریکا رنگ تر و نگران کننده تصویر. نوزده متحده در حال حاضر مثبت نرخ بالاتر از 5 درصد در طول هفت روز گذشته با توجه به هاپکینز’ اطلاعات است که شامل آریزونا که گزارش می دهد که 21.15 درصد از همه آزمون ها را به آینده مثبت و فلوریدا با یک رای مثبت از 12.22%.

“است که کشورهای در حال پیدا کردن بیشتر موارد نسبت به مقدار آزمون آنها در حال انجام فراهم می کند قوی ترین عمل متقابل به دولت ادعا که مورد تعداد در حال افزایش است چرا که ما در حال گرفتن بهتر در پیدا کردن موارد از طریق افزایش تست” جنیفر Nuzzo سرب اپیدمیولوژی از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Covid-19 تست بینش ابتکار نوشت: در یک op-ed برای واشنگتن پست. “آنها به ما بگویید که مخالف — که هر یک از این کشورها نیاز به انجام حتی بیشتر تست برای پیدا کردن عفونت — به دنبال دقیق تر تماس ردیابی و انزوا.”

اخیر سنبله در برخی از ایالات آمریکا مانند فلوریدا باعث شد که مقامات دولتی اذعان به این که افزایش موارد جدید است که نه تنها مربوط به تست بیشتر.

“حتی با تست افزایش یا, تخت, تعداد افراد آزمایش مثبت است شتاب سریع تر از آن” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “شما می دانید که شواهدی وجود دارد که انتقال در آن جوامع است.”

بسیاری از کسانی که تست مثبت در حال حاضر افراد جوان که “بیمار نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد شنبه. او اضافه کرد که این آمریکا است که بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان انجام داده است تا کنون تست های بیشتر از هر کشور دیگر.

“با داشتن بیشتر موارد آن را برای تلفن های موبایل. اما در واقع آنچه در آن است این است که ما در حال پیدا کردن مردم,” او گفت:. “اما فقط به یاد داشته باشید, به این دلیل ما باید موارد بیشتر از کشورهای دیگر است که ما تست شده است بسیار است.”

سهم بیشتری از افرادی که تست مثبت برای coronavirus در واقع جوانتر اما Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: Axios روز دوشنبه که بیشتر افراد جوان تست مثبت هنوز هم می تواند نگران کننده است.

“آنها آلوده و سپس آنها به خانه می آیند و سپس آنها را آلوده به افراد مسن است. افراد مسن عوارض و سپس آنها را به بیمارستان” Fauci گفت. “میزان مرگ و میر همیشه وقفه چند هفته پشت این عفونت هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جلب خشم از اپيدميولوژيستها و برخی از سیاستمداران در روز شنبه زمانی که او گفت: یک جمعیت در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در تولسا که به او گفته مقامات به “سرعت تست کردن لطفا” به این دلیل که ایالات متحده شد شناسایی بیش از حد بسیاری از موارد جدید. مقامات دولت گفت: نظر ساخته شده بود در شوخی و این که رئیس جمهور هرگز به کارگردانی مقامات به سرعت تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست در این خبرنامه آمده است که ایالات آریزونا و تگزاس فلوریدا و دیگران به خصوص در سراسر جنوب آمریکا و غرب باید بالونی شیوع بیماری در جریان سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه. گوتلیب اضافه شده است که شدید تر مداخلات ممکن است لازم باشد به زودی برای جلوگیری از گسترش فراگیر در برخی از بخش هایی از این کشورها است.

“آنها با داشتن عمده شیوع بیماری در جریان است. هیچ سوال در مورد آن,” او گفت:. “آنها ممکن است در گذشته نقطه ای که آنها می تواند به کنترل این فقط با مداخلات ساده مانند تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم به پوشیدن ماسک و مردم فکر بودن خود را در تعاملات اجتماعی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme