تهمت می پرسد: “چرا نمی توانم بالا تصویب در coronavirus زمانی که Fauci می کند ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد بدانید چرا تایید خود را رتبه بندی در coronavirus پاسخ نیست به عنوان بالا به عنوان اداره برتر بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci.

“او بسیار خوب تصویب رتبه بندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Fauci در روز سه شنبه در کاخ سفید نشست خبری در این بیماری همه گیر. “و من می خواهم که خوب است به یاد داشته باشید او را از کار برای این دولت است.”

“و او این محبوبیت بالا در رتبه بندی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “پس چرا من باید بالا تایید رتبه با احترام — و دولت با توجه به ویروس؟”

از رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد توییتر نوشته های او را بازتوییت کرد در روز دوشنبه متهم Fauci, یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از گمراه کننده آمریکایی است.

“من حتی نمی دانم چه موضع خود است که در آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که چگونه Fauci بود و گفته گمراه کننده آمریکایی در مورد hyroxychloroquine به مالاریا مواد مخدر است که اثبات نشده است به عنوان یک درمان موثر برای Covid-19.

این پست را از آنجا حذف شده است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک مدافع برای هیدروکسی کلروکین و گرفته بود و حتی آن خود را به عنوان یک اندازه گیری پیشگیری.

Fauci, اما, بوده است, بیشتر بی اعتنا از اثربخشی دارو در برابر coronavirus.

Fauci گفت: در ABC “صبح بخیر آمریکا” در روز سه شنبه است که آزمایش های بالینی نشان داده شده اند به شدت هیدروکسی کلروکین “موثر است” در درمان Covid-19.

“من شده اند نه گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی” Fauci اضافه شده است.

با وجود اینکه بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Fauci اخیرا هدف از انتقاد از درون کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو گذراند op-ed انفجار Fauci برای بودن “اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.” و یک مقام کاخ سفید حتی گردش یک لیست از Fauci ادعا اشتباه است که شبیه یک اپوزیسیون تحقیقات-نوع سند مورد استفاده در مبارزات سیاسی.

هنوز Fauci همچنان به لذت بردن از محبوبیت بالا در رتبه بندی از نظر سنجی عمومی در تلاش های خود را در برابر این بیماری همه گیر. نزدیک به دو سوم از این کشور ایمان Fauci, با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه.

فقط بیش از یک سوم از رای دهندگان تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این ویروس که نظرسنجی نشان داد.

“ما می تواند بدست افراد دیگر ما می تواند بدست کسی دیگر آن را نمی باید به دکتر Fauci,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پايه بلند كن بادي در شب سه شنبه. “او همکاری با ما, دولت و برای اکثر ما انجام داده ایم بسیار از آنچه که او و دیگران, دکتر [دبورا] Birx و دیگران که فوق العاده توصیه می شود.”

“این نوع از کنجکاو است. یک مرد کار می کند برای ما با ما بسیار نزدیک دکتر Fauci و دکتر Birx نیز به شدت فکر و در عین حال آنها به شدت فکر می کردم اما هیچ کس مرا دوست دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این فقط می تواند شخصیت من است. که همه,” او اضافه شده است.

بیش از 4.3 میلیون نفر در ایالات متحده به قرارداد Covid-19 و حداقل 148,298 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر