مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ باید به زندان برود در هفته آینده, دادستان بگویید دادگاه

راجر سنگ سابق انتخاباتی مشاور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, می رسد خود را برای محاکمه جنایی به اتهام دروغ گفتن به کنگره مانع عدالت و شاهد دستکاری در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن 6 نوامبر 2019.

تام برنر | ایسنا

دادستان خواست یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنج شنبه به رد جمهوریخواه عمل راجر سنگ پیشنهاد به تعویق انداختن شروع از 40 ماه حبس که در حال حاضر مجموعه ای برای شروع هفته آینده.

سنگ, 67, دیرین متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار به تاخیر خود را برنامه ریزی شده تاریخ تسلیم حداقل تا سپتامبر. 3.

سنگ وکلا باید اشاره کرد “این COVID-19 همه گیر و پزشکی مستند زندگی را تهدید خطرات بهداشتی که سنگ را اگر زندانی در این زمان است.”

دادستان فدرال با این حال روز پنجشنبه گفت که واشنگتن قاضی فدرال امی برمن جکسون درست بود زمانی که او را تکذیب کرد سنگ را درخواست برای طولانی گسترش تسلیم خود در تاریخ. به جای جکسون در اواخر ماه ژوئن تا به حال تحت فشار قرار دادند, سنگ, زندان, تاریخ شروع دوباره توسط دو هفته به روز سه شنبه از 30 ژوئن.

Michael Sherwin اقدام آمریکا وکیل برای سی گفت: دادگاه تجدید نظر که جکسون حاکم بود “مناسب ورزش است که دادگاه تشخیص بر اساس کلیت حقیقی و حقوقی با شرایط ویژه داده می شود [سنگ] عدم برآوردن الزامات قانونی برای ادامه انتشار در انتظار تجدید نظر شود.”

“بر این اساس دولت با پشتیبانی از منطقه حکم دادگاه و این دادگاه باید به تأیید آن” شروین گفت.

سنگ وکیل دیوید هاردکور, کون بزرگ, torched دادستان در یک ایمیل به CNBC.

“دولت در پاسخ مطلق است و ننگ. آن را ریاکارانه و در مکان های کاملا متقلب” هاردکور, کون بزرگ گفت. او اشاره کرد که دادستان بود و نه مخالف سنگ را درخواست اولیه به جکسون برای بیش از دو ماه تمدید زندان خود را تسلیم تاریخ.

این وکیل همچنین گفت که دادستان به خوبی آگاه هستند “وجود دارد که در حال حاضر حداقل 10 زندانیان با COVID-19 در مرکز که آقای سنگ تعیین شده است.” هاردکور, کون بزرگ اشاره کرد که جکسون قبل حاکم شده بود “در این دولت نمایندگی که صفر وجود دارد موارد مثبت در تاسیسات”

حمایت از سفارش به ارسال سنگ به زندان در هفته آینده بدون ابراز مخالفت سنگ دکتر مشاجره که انجام این کار به شمار یک “تهدید کننده زندگی” خطر “ظالمانه است بی پروا و نفرت,” هاردکور, کون بزرگ گفت.

سنگ تا روز جمعه در ظهر به ارائه یک پاسخ رسمی به وزارت دادگستری.

سنگ محکوم شد در پاییز گذشته در هفت جنایی شمارش از جمله دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. از آن پس او آشکارا beseeched مغلوب ساختن پیشی جستن برای عفو یا تخفیف مجازات محکومیت خود و نیویورک تایمز گزارش داد منابع گفت که نوعی از بخشش سنگ است “احتمال دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است bashed سنگ دادستان به عنوان یک انگیزه سیاسی “شکار ساحره” و اشاره کرده در موارد متعدد است که او با توجه به عفو برای سابق خود کمپین مشاور.

“راجر بود قربانی یک فاسد و غیر قانونی شکار ساحره است که خواهد شد به عنوان بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ است. او می تواند خواب خوبی در شب!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ماه گذشته.

سنگ جرایم مربوط به تلاش های ساخته شده در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری برای به دست آوردن اطلاعات از ویکی لیکس در مورد ایمیل های به سرقت رفته توسط عوامل از دموکراتیک مقامات و کمیته ملی حزب دموکرات. سنگ نیز محکوم به اعمال فشار و دوستان سابق خود, کمدین سفت Credico به پشت خود نهفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme