مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد تا پیمانکاران دفاعی برای فروش بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین مسلح به ارتش های خارجی

یک جفت MQ-9 درو از 46 اعزامی حمله اسکادران پارک شده در flightline در Ali Al Salem پایگاه هوایی کویت 9 ژوئن 2020.

ارشد Airman اشعیا J. Soliz | نیروی هوایی ایالات متحده

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, امضا, اندازه, این هفته است که اجازه خواهد داد که ایالات متحده دفاع پیمانکاران به فروش بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین مسلح به ارتش های خارجی, یک مقامات وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه گفت.

به روز شده در تعیین سیاست باز می شود تا فروش مسلح ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین به دولت های خارجی که قبلا ممنوع از خرید آنها را تحت کنترل فن آوری موشکی رژیم یا MTCR که امضا شد سه دهه پیش توسط 35 عضو سازمان ملل.

این MTCR طبقه بندی زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین شبیه به موشک های کروز که باعث می شود فروش چنین سلاح موضوع به محدودیت های صادرات. در زیر به روز شده سیاست ایالات متحده دیگر به موضوع هواپیماهای بدون سرنشین که پرواز زیر 800 کیلومتر در ساعت مانند درو ساخته شده توسط General Atomics و جهانی بازها ساخته شده توسط نورث روپ گرومن به MTCR بالا میاره.

کلارک کوپر معاون وزیر سیاسی-نظامی در امور وزارت خارجه گفت: سیاست جدید کمک خواهد کرد که ایالات متحده و متحدان و شرکای “خود را برآورده فوری امنیت ملی و تجاری مورد نیاز است.”

اصلاح هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی سیاست صادرات است که تا حد زیادی به عنوان یک برگ برنده دولت در تلاش برای فروش سلاح های بیشتر در خارج از کشور.

کوپر تصریح کرد که فروش ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین هنوز هم برگزار می شود به بالا نوار کمرنگ جلوه دادن نگرانی که فروش بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین منجر به نقض حقوق بشر.

“این همه مورد به مورد تعیین بر اساس نه تنها آنچه شریک نیاز ممکن است اما همچنین چگونه است که هم راستا با بهره در ایالات متحده,” او گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت که MTCR بود منسوخ شده, صدمه, ایالات متحده آمریکا صنایع دفاع و “مانع بازدارنده قابلیت در خارج از کشور توسط ناتوان شرکا و متحدان ما با subpar فن آوری است.”

“تصویب و یا انکار یک UAS فروش برای هر کشور یک کل-از-تصمیم دولت و طول می کشد را به حساب ما امنیت ملی منع گسترش و اهداف سیاست خارجی و همچنین خرید کشور توانایی مسئولانه استفاده و حفاظت از ایالات متحده-منبع تکنولوژی” McEnany در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal