مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نگران سنگ عفو می تواند مانع حضور در انتخابات مجدد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان انتظار او می تواند عفو یا رفت و آمد از جمله راجر سنگ ظرف چند روز آینده اگر دوست دیرین مجبور است به گزارش روز سه شنبه به عنوان برنامه ریزی شده. اما برخی از آنها نگران این حرکت می تواند آسیب بیشتر به رئیس جمهور سیاسی زمانی که او در حال حاضر رو به headwinds کمتر از چهار ماه قبل از انتخابات ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به شدت انتقادی از سنگ مورد روز جمعه گفت: او با توجه به استفاده از خود را اجرایی عفو قدرت خود را به نگه داشتن دوست در خارج از زندان.

“من به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان می شود.”

سنگ گفت: او را دعا تهمت بدتر ، در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رادیو میزبان Howie Carr “نماز خود را ممکن است پاسخ داده شود.”

“او یک شخص خوب او یک شخصیت اما او واقعا فرد خوب است.”

سنگ دستور داده شده است به گزارش فدرال حداقل امنیت زندان در گرجستان توسط جولای 14, اما او درخواست یک دادگاه تجدید نظر فدرال برای 51 روز تاخیر برای به تعویق انداختن گزارش خود به تاریخ سپتامبر. 3 به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. با توجه به این که او 67 و مشکلات سلامتی خود وکلا گفت: دادگاه تجدید نظر در هفته گذشته “او در خطر قابل توجهی از پیامدهای جدی سلامتی از جمله مرگ اگر خود را تسلیم تاریخ تمدید نمی شود.”

که حاکم است انتظار می رود قبل از سه شنبه. اگر سنگ اعطا شده است یک تاخیر است که می تواند به تعویق انداختن هر گونه اقدام فوری از رئیس جمهور.

در حالی که وزارت دادگستری در اصل پشتیبانی سنگ درخواست برای محاکمه قاضی امی برمن جکسون به او بدهد تعویق افتادن آن گفت: به تاخیر انداختن تصمیم خود را گزارش تاریخ تنها تا اواسط ماه جولای بود و معقول یکی است. دولت بنابراین در یکشنبه خواست دادگاه تجدید نظر به انکار سنگ آخرین درخواست برای تاخیر تا سپتامبر است.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: رئیس جمهور تصمیم به اقدام اجرایی در سنگ مورد “مهم تر می شود را در در روزهای آینده اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن راجر سنگ است که پیشرفت در سن و سلامت از گزارش با وجود وزارت دادگستری نظر است.”

روز جمعه کلیان کانوی, مشاور رئیس جمهور, بازی های برگزار شده پایین هر گونه سیاسی مقاومت مداخله از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است باعث شود.

“من نمی دانم که اکثر رای دهندگان با توجه به این که موضوع خاص و رفتن به صندوق های رای بر این که” او به خبرنگاران در کاخ سفید است. “من به شما اجازه رئیس جمهور هر گونه اعلام کرده است که او در هر نوع از عفو یا تخفیف حکم برای هر کسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است در اظهارات متعدد طی هفته گذشته که او می تواند انجام دهد یا در هر زمان. برخی از مشاوران او هشدار داده اند که رای دهندگان ممکن است رد از رئیس جمهور خود را با استفاده از قدرت اجرایی برای کمک به یک دوست, به خصوص هنگامی که انجام این کار را در برابر توصیه های خود را در وزارت دادگستری.

اما آنها نیز گفت: رییس جمهور با سنگ مورد شخصا و دلسوز به نگرانی های بهداشتی خود را.

“او یک قلب بزرگ” یکی از آنها گفت.

سنگ در یک مصاحبه در SiriusXM پنجشنبه تشبیه گزارش به زندان در هفته آینده به “مجازات اعدام” و گفت که او امیدوار تهمت مداخله خواهد شد.

“من باید ابراز نگرانی کردند که اگر من به آنجا رفت و در سن و سال من و شرایط من ممکن است زندگی می کنند برای دیدن من درخواست تجدید نظر از یک سال از هم اکنون” سنگ گفت او معتقد است که رئیس جمهور خواهد بود بیشتر تمایل به رفت و آمد خود از جمله موضوع کامل عفو.

سنگ وکلا گفت: گرجستان زندان که در آن سنگ است به خدمت او 40-ماه حبس در قرنطینه پس از شش زندانیان و پنج عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus.

“خطرات ناشی از COVID-19 در سیستم زندان تا حد زیادی دارد و در واقع به نظر می رسد افزایش” گفتند. انکار درخواست خود را برای به تعویق انداختن زندان خود را گزارش تاریخ خواهد بود همچنین در تقابل با دادستان کل ویلیام Barr بخشنامه اجازه انتقال و یا صفحه اصلی بازداشت غیر خشونت آمیز با زندانیان در افزایش خطر ابتلا به بیماری از ویروس گفتند.

سنگ نیز جذاب قاضی دادگاه را انکار حرکت خود را برای یک محاکمه جدید است که بر اساس یک ادعای داور تعصب.

او گفت: اگر حکم او است تبدیل “من هنوز به آن را از نبرد در دادگاه تجدید نظر که رک و پوست کنده من می خواهم به انجام به دلیل من می خواهم یک فرصت برای پاک کردن نام من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر