مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور لری Kudlow: ‘به نظر می رسد مانند ما به یک نقطه عطف در اقتصاد

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: CNBC در روز چهارشنبه که اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد به آن رسیده اند پایین ترین نقطه با توجه به کوروناویروس.

“ما هنوز هم بسیاری از مشکلات ما یک مقدار زیادی از شکستگی در بسیاری از مناطق. اعداد هنوز راه بیش از حد بالا در بیکاری و غیره” Kudlow گفت: “ارز.” “اما به نظر می رسد ما به یک نقطه عطف است.”

Kudlow نظرات پس از هفته گذشته ممکن است شغل گزارش نشان داد که تعجب آور به دست آوردن اشتغال در زمانی که بسیاری از اقتصاددانان انتظار داشتند یکی دیگر از کاهش چشمگیر. نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافته است به 13.3 درصد از ماه آوریل 14.7%.

Kudlow گفت: کسب و کار کوچک متمرکز چک حفاظت از برنامه “رهبری مستقیما” به مارس را بهبود کار چشم انداز و استدلال افراد دیگری اضافه خواهد شد بازگشت به اشتغال در ماه ژوئن به عنوان متحده بیشتر سهولت coronavirus مربوط به محدودیت در کسب و کار.

“بیایید امیدوار باشیم که این چیزی که کف راه در مارس و ما در حال رهبری نسبت به یک فوق العاده بازیابی در نیمه دوم سال گفت: Kudlow در حالی که همچنین با اشاره به بهبود در بازار مسکن و افزایش اپل تحرک داده است. “ما در حال تبدیل به یک گوشه. ما در حال انتقال.”

تگزاس در میان اولین متحده برای استراحت خود در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش دیده است سه روز متوالی از شکستن رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

Kudlow که در اواخر ماه مارس گفت که ایالات متحده تا به حال موجود گسترش Covid-19 “بسیار نزدیک به مهر و موم شده” قبل از این بیماری کشته 110,000 آمریکایی اذعان کرد درست است که Covid-19 موارد افزایش قابل توجهی بیشتر در “مناطق خاص.” حتی پس از او نگهداری می شود که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود قادر به ادامه بهبودی خود را بدون ملاحظه ویروس ناشی از شکست است.

“ما کارشناسان بهداشت به من گفت بارها و بارها به ما خیلی بیشتر تجربه در برخورد با نقاط داغ. ما باید خیلی بهتر تجهیزات PPE تست و … هواکش و ما قادر خواهد بود به مبارزه با برخی از آتش سوزی بدون بسته شدن اقتصاد'” Kudlow گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme