برگ برنده دولت در نظر اجرایی به منظور به تعلیق برخی ویزای کار

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش نویس یک فرمان اجرایی را به حالت تعلیق جدید و موقت ویزای کار برای خارج از کشور استخدام سه منابع CNBC گفت.

اعلام هدف می تواند J-1 ویزای یا فرهنگی دیگر و یا کار برنامه های تبادل. آن را نمی خواهد لغو قبلا ویزای صادر شده.

در حالی که کاخ سفید ساخته شده است تصمیم نهایی در این سیاست می تواند آن را نهایی این هفته قبل از برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استفان میلر است که بارها و بارها تحت فشار قرار دادند برای سرکوب مهاجرت و وزارت امنیت داخلی رسمی کن Cuccinelli رهبری این طرح است. در حالی که تهمت پشتیبانی از تلاش آن را دریافت کرده مخلوط پذیرایی از دیگر بالا مشاوران.

این حرکت بیشتر خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت nativist خم: کاخ سفید را توجیه سفارش با این استدلال شهروندان آمریکایی باید به نگه داشتن شغل به عنوان نرخ بیکاری می ایستد بالای 13 درصد زیر coronavirus مستندات. آن را می تواند دریافت مقاومت از صنعت سفر و رستوران ها و دیگر بخش های است که تکیه موقت ویزای کار برنامه.

این ممکن است شامل موارد استثنا برای برخی از شرکت ها که می تواند ثابت کند یک نیاز خاص است.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme