مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار ماسک در طول سفر هوایی دیگر دستورالعمل برای Covid-19 عصر

یک مرد کرسی در مقابل یک بسته newstand در فرودگاه LAX در آغاز تعطیلات آخر هفته روز یادبود در طول رمان coronavirus COVID-19 همه گیر در لس آنجلس کالیفرنیا در 22 مه سال 2020 است.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه گفت: مسافران هوایی باید پوشیدن پوشش صورت مانند ماسک و اعلام کرد یک سری دیگر از دستورالعمل با هدف مهار گسترش Covid-19 مسافرت هوایی.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده نیاز مسافران هوایی به پوشیدن ماسک پردازنده پرواز و به تازگی به مسافران هشدار داد که آنها را رد خدمات به مشتریان که نمی مطابق با چند مورد استثنا مانند مسائل پزشکی.

“شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها به شدت تشویق به نیاز است که هر کس به درستی پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش در فضاهای مشترک” با چند مورد استثنا مانند مسائل پزشکی و یا هنگام غذا خوردن یا نوشیدن مقامات فدرال و گفت: در دستورالعمل های خود را. “پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش است که به خصوص لازم است هر زمان اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.”

آنها همچنین به نام برای شرکت های هواپیمایی به جمع آوری مسافر بهداشت اعلامیه ها و همچنین اطلاعات تماس برای کمک به دولت بیماری-ردیابی کردند.

توصیه شد به طور مشترک صادر شده توسط وزارت حمل و نقل اداره امنیت داخلی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

دستورالعمل نامیده می شود به صورت فیزیکی فاصله در فرودگاه. در حالی که آنها متوقف کوتاه الزامی فاصله در طول پرواز, مقامات گفت: شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها باید با توصیه به مسافران “هنگامی که آن را ممکن است برای دیدار با اجتماعی فاصله انتظارات” و استرس اهمیت پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن دست پاک است.

اتحادیه های کارگری به نام به حال در دولت فدرال به دستور ماسک در هیئت مدیره.

“ضروری است که شرکت های هواپیمایی و فرودگاه های اطلاع رسانی به مسافران هنگامی که آن را ممکن است برای دیدار با اجتماعی فاصله انتظارات و به عنوان نتیجه تاکید اضافی اهمیت رعایت سایر اقدامات پیشگیرانه از جمله سخت دست و بهداشت و تنفسی آداب و پوشیدن یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش” مقامات گفت.

خطوط هوایی ایالات متحده سیاست های خروج برخی از صندلی unsold در آن زمان به فضا مسافر در پروازهای باید جدا در هفته های اخیر.

خطوط هوایی آمریکا در این ماه برداشته کلاه بر تعداد کرسی های آن را به فروش می رساند در هر پرواز پس از تنظیم شماره جدید سیاست مانند نیاز به ماسک در هیئت مدیره و تشدید روش های تمیز کردن. هواپیمایی متحده نشده قرار دادن یک ظرفیت محدود در آن پروازهای اما مانند آمریکا به اطلاع مسافران زمانی که پروازهای خود را در حال پر کردن.

“وقتی که می آید به مسدود کردن وسط صندلی که یک استراتژی روابط عمومی که یک استراتژی ایمنی” جاش ارنست ایالات ارشد ارتباطات افسر گفت.

دلتا شمال غرب و JetBlue شده اند محدود کردن تعدادی از فضاهای آنها را باز در پرواز خود را.

مدیر عامل دلتا اد Bastian در روز پنج شنبه گفت: در یک یادداشت به کارکنان است که “محدود کردن ظرفیت باعث می شود یک تفاوت واقعی در نگه داشتن مسافران و مردم ما امن در هیئت مدیره و مشتریان ما به ما بگویید که آن را به آنها می دهد صلح از ذهن زمانی که آنها در پرواز است.”

این سیاست که محدودیت ظرفیت در اقتصاد کابین به 60 درصد اجرا می شود از طریق سپتامبر “و من انتظار ما ادامه خواهد داد برای جلوگیری از وسط صندلی که فراتر از تاریخ” باستین گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر