وزارت خزانه داری بازده تبدیل مثبت به عنوان خطر تجمع دوباره حرکت

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی پایین تر صبح روز چهارشنبه به عنوان خطر در تمایلات ادامه با احتیاط پس از روز سه شنبه تظاهرات در وال استریت.

در حدود 3:35 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه بود fractionally بالاتر در 0.7595% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه نیز به 1.5547%.

وخیم چشم انداز اقتصادی صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) اواخر روز سه شنبه ارائه یک بررسی واقعیت به سرمایه گذاران امید برای واکنش سریع برای اقتصاد جهانی است.

در یک پست وبلاگ اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath هشدار داد که “آینده ژوئن چشم انداز اقتصادی جهان به روز رسانی انتظار می رود برای نشان دادن منفی نرخ رشد حتی بدتر از آنچه قبلا تخمین زده شده” و بحران کنونی است “بر خلاف هر چیزی در این جهان و جهان بوده است.”

بازده و بازارهای سهام نیز عقب نشینی از روز سه شنبه پس از اوج رئیس فدرال جروم پاول شهادت قبل از کنگره که بانک مرکزی خواهد رویکرد شرکت جدید خود را با خرید اوراق قرضه بر اساس شرایط بازار و نه “اجرا از طریق بازار اوراق قرضه مانند یک فیل است.”

پاول همچنین هشدار داد که اقتصاد آمریکا واقعا نمی یابند تا مردم متقاعد شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است. شهادت او همچنان در 1 p. m. و در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>