بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های بالاتر بود پنج شنبه صبح و بعد از ضعیف تر از حد انتظار داده های مرطوب و خوی مورد بازیابی برای coronavirus-آمار اقتصاد است.

در 3:05 صبح ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 0.7012% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در حدود قیمت 1.3936 $ رسید%.

یک گزارش از ADP در روز چهارشنبه نشان داد که بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در شرکت در سراسر کشور در ماه گذشته است. این بدترین دست دادن در بررسی تاریخچه رفتن به 2002, بازتاب تعمیق تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

تا به امروز بیش از 3.75 میلیون نفر قرارداد coronavirus در سراسر جهان با 263,841 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا است که ثبت شده ترین Covid-19 عفونت از هر کشور تا کنون گزارش شده است 1.22 میلیون نفر با 73,431 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس.

در اوایل این هفته خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد قصد دارد برای حمایت از بزرگترین اقتصاد جهان با محرک.

گروه گفت: این امر قرض رکورد $2.999 تریلیون این سه ماهه — که پنج برابر بزرگتر از قبلی تک چهارم رکورد به گزارش رویترز،.

در ایالات متحده آخرین هفتگی مدعیان منتشر خواهد شد در 8:30 p. m. و با یک مقدماتی از هر دو سه ماهه اول بهره وری و هزینه ها و در سه ماهه اول هزینه های واحد کار به دلیل در همان زمان. اعتبار مصرف کننده داده خواهد شد منتشر شده در بعد از ظهر می پردازد.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 80 میلیارد دلار در چهار هفته صورتحساب 70 میلیارد دلار در هشت هفته صورتحساب و 30 میلیارد دلار در 105 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی