عملکرد وزارت خزانه داری کنه در آستانۀ انتشار گزارش اشتغال

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های پایین تر در اوایل روز شنبه پیش از اشتغال بخش غیرکشاورزی داده خواهد شد که از نزدیک به تماشای بیشتر علائم کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده.

در حدود 4 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید علامت بالاتر به 0.6354% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا کمی در 1.3219%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

ایالات متحده در گزارش اشتغال ماه آوریل منتشر خواهد شد در 8:30 صبح و جمعه. اقتصاددانان انتظار دارند که بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته با توجه به داو جونز.

این شرح جداگانه ملال انگیز مشاغل آمار منتشر شده در پنج شنبه. هفتگی مدعیان داده ها نشان داد بیش از 33 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری بیش از هفت هفته به پایان دوره ممکن است 2.

در خوش بینانه تر توجه سرمایه گذاران چشم نشانه روابط بین واشنگتن و پکن در حال گرم شدن کره زمین به عنوان ایالات متحده و چین تجارت نمایندگان موافقت خود را برای تقویت همکاری در اجرای “فاز 1” تجارت و معامله است. اخبار اتحاد ساکت برخی از بازارهای زیر و نگرانی ها در مورد افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین دو اقتصاد بزرگ در جهان است.

اطلاعات دیگر انتظار جمعه شامل ایالات متحده موجودی عمده فروشی به علت در 3 p. m. ET.

وجود دارد هیچ مزایده از خزانه مقرر جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>