بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های پایین تر در اوایل روز شنبه پیش از اشتغال بخش غیرکشاورزی داده خواهد شد که از نزدیک به تماشای بیشتر علائم کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد ایالات متحده.

در حدود 4 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید علامت بالاتر به 0.6354% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا کمی در 1.3219%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

ایالات متحده در گزارش اشتغال ماه آوریل منتشر خواهد شد در 8:30 صبح و جمعه. اقتصاددانان انتظار دارند که بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته با توجه به داو جونز.

این شرح جداگانه ملال انگیز مشاغل آمار منتشر شده در پنج شنبه. هفتگی مدعیان داده ها نشان داد بیش از 33 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری بیش از هفت هفته به پایان دوره ممکن است 2.

در خوش بینانه تر توجه سرمایه گذاران چشم نشانه روابط بین واشنگتن و پکن در حال گرم شدن کره زمین به عنوان ایالات متحده و چین تجارت نمایندگان موافقت خود را برای تقویت همکاری در اجرای “فاز 1” تجارت و معامله است. اخبار اتحاد ساکت برخی از بازارهای زیر و نگرانی ها در مورد افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین دو اقتصاد بزرگ در جهان است.

اطلاعات دیگر انتظار جمعه شامل ایالات متحده موجودی عمده فروشی به علت در 3 p. m. ET.

وجود دارد هیچ مزایده از خزانه مقرر جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی