وزارت خزانه داری افزایش بازده در دولت و فدرال رزرو محرک امید

ناصرو | No comments

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رسید به 0.7479% و عملکرد در 30 سال پیوند رز به 1.5213%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بازده آغاز شد و صعود خود را در دوشنبه شب پس از تغذیه گفت: این امر شامل خرید از فردی اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این حرکت گسترش بانک مرکزی در بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری (SMCCF) فراتر از خرید ارز داد و ستد وجوه به عنوان بخشی از ادامه تلاش برای حمایت از بازار مالی عملکرد و سهولت شرایط اعتبار.

ریسک پذیری پس از دریافت بیشتر افزایش یک شبه به عنوان خبری بلومبرگ گزارش داد که کاخ سفید در حال نقاشی کردن $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد تمرکز بر زیرساخت های سنتی مانند جاده ها و پل ها به همراه 5G شبکه های بی سیم و روستایی پهنای باند.

بازگشت پولی و محرک های مالی به ویژه سرمایه گذار آرام اعصاب بیش از یک سنبله در coronavirus موارد متعدد در سراسر متحده از اقتصاد شروع بازگشایی که فرستاده بود بازده و سهام بازارهای غلت در شروع هفته.

رئیس بانک فدرال جروم پاول است که با توجه به شهادت قبل از کنگره در سیاست پولی بانک های مرکزی مانور در 10 a. m. ET. در روز سه شنبه.

قبل از آن ممکن است خرده فروشی است که به علت در 8:30 p. m. و قبل از صنعتی و تولید ارقام در 9:15 صبح

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به مبلغ 34 میلیارد دلار از 52 هفته خزانه, $40 میلیارد دلار از 119 روز صورتحساب و 50 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

CNBC یون لی و فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>