وزارت خزانه داری بازده کمی پایین تر به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر آمریکا coronavirus موارد محرک مذاکرات

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز دوشنبه به عنوان موارد از کروناویروس در آمریکا همچنان به افزایش در حالی که رهبران در هر دو طرف اقیانوس اطلس به دنبال موافقت نامه های جدید محرک های مالی برای تقویت اقتصاد خود را.

در حدود 1:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6217% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و لبه پایین کمی به 1.3225%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

فلوریدا گزارش شده بیش از 10000 جدید Covid-19 موارد برای پنجمین روز متوالی در روز یکشنبه با موارد در سراسر کشور در حال حاضر بیش از 3.7 میلیون و افزایش حدود 70,000 هر روز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد که “این رفتن به تحت کنترل است.”

کنگره تنظیم شده است برای شروع بحث تازه coronavirus بسته کمک این هفته با هدف نهایی کردن قانون در کمک به خانواده ها و کسب و کار و حمایت در هفته های آینده.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که برگ برنده دولت است که به دنبال برای جلوگیری از میلیاردها دلار برای دولت-اجرای تست و ردیابی تلاش های رانندگی اختلافات در درون حزب جمهوری خواه. دولت همچنین می تواند بنا به گزارش ها مانع سرمایه گذاری برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پنتاگون و وزارت امور خارجه برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در اروپا و رهبران نیز درگیر در مذاکرات سخت بیش از یک جدید 750 میلیارد یورو ($858.6 میلیارد دلار) coronavirus بازیابی صندوق با 27 کشور اتحادیه اروپا به ظاهر در بن بست پس از سه روز مذاکرات.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $54 میلیارد دلار از 13-هفته خزانه و $51 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal