بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر در صبح روز چهارشنبه میان یک هفته فرار در وال استریت با سرمایه گذاران نظارت بر پیشرفت در coronavirus واکسن و اقتصادی بازگشایی تلاش.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید آغشته به 0.6931% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.4181%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

نوسانات بازار تا حد زیادی رانده می شود با قطعیت بیش از احتمال coronavirus واکسن و نگرانی که آیا بازگشایی دولت در اقتصاد می تواند باز کردن درب به یک موج دوم از عفونت به عنوان هشدار کارشناسان بهداشت عمومی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت مالی در پاسخ به بحران و گفت: کمیته بانکی سنای است که او را از نظر گسترش و اصلاح حقوق و دستمزد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک.

در همین حال سناتور جمهوریخواه قرار دادن ترمز در 3 تریلیون دلار بسته حمایت از گذشت هفته گذشته توسط مجلس نمایندگان گفت که آنها در هیچ عجله به کار اضافی مالی اقدامات پشتیبانی می کند.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز شنبه اما دقیقه از آخرین جلسه فدرال رزرو کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) منتشر خواهد شد در 2 p. m. ET و می تواند به بینش بیشتر به سیاستگذاران’ تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر در اواخر ماه آوریل است.

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به 40 میلیارد دلار به هر یک از 105 روز و 154 روز صورت حساب های خزانه داری همراه با 20 میلیارد دلار از 20 سال اوراق قرضه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی