بدهی های دولت ایالات متحده قیمت همچنان به صعود صبح روز پنجشنبه پیش از دور بعدی تعداد مدعیان بیکاری با آمار و ارقام به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به چکش بازار کار است.

در حدود 2:50 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6202% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3157%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

جدید مدعیان شماره هفته گذشته به علت در 8:30 p. m. و با 33.5 میلیون آمریکایی در حال حاضر در زمینه بیکاری بیش از هفت هفته گذشته ارسال نرخ بیکاری به پس از جنگ جهانی دوم از 14.7%.

بازده خود را آغاز کرد کاهش در روز چهارشنبه پس از رئیس فدرال جروم پاول هشدار داد از “حرکت نزولی قابل توجه خطرات” از coronavirus همه گیر و پیشنهاد کرد که مسیر پیش رو “بسیار نامشخص است.”

نظرات خود را به عنوان چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی از جمله دولت top بهداشت عمومی دکتر متخصص Anthony Fauci.

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد آمریکا قیمت تولید کاهش یافته و بیشتر به شدت از انتظار می رود در ماه آوریل در یکی دیگر از علامت هشدار دهنده بیش از تاثیر همه گیری ناشی از خاموش شدن ناگهانی در اقتصاد است.

در کنار مدعیان واردات و صادرات, قیمت های مارس و علت برای انتشار در 8:30 p. m. و در روز پنج شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 80 میلیارد دلار از 4 هفته صورت حساب های خزانه داری و 70 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی