بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز چهارشنبه به عنوان بازار تمرکز باقی مانده هماهنگ به بازگشایی دولت در اقتصاد و سوختن تنش بین واشنگتن و پکن بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در حدود 2:15 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6744% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.3483%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه خواست چین برای شفافیت در مورد ریشه های این ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 1.2 میلیون مورد تایید در آمریکا

کاخ سفید نیز خواست اتحادیه اروپا برای بازگشت یک تحقیق بین المللی به چین را از دست داده و همه گیر است که شکست در ووهان در پایان سال گذشته است. سابق کاخ سفید تجارت ایران Clete ویلیامز CNBC گفت که تمدید تنش بین آمریکا و چین نمایندگی “شروع یک جنگ سرد جدید.”

اما وال استریت نوشته شده back-to-back سود به شروع هفته به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده از جمله ساحلی هاب کالیفرنیا و نیویورک نشان داد قصد خود را به عقب مستند اقدامات برای برخی از بخش های اقتصاد.

چند سیاستگذاران فدرال رزرو در روز سه شنبه نشان داد که اقتصاد ایالات متحده ممکن است شروع آهسته و ناهموار بازیابی در نیمه دوم سال بعد از آنچه در حال شکل گیری برای تبدیل شدن به بدترین رکود اقتصادی در دهه.

در مقابل داده های اشتغال ADP تغییر شکل به صورت مارس است که با توجه 8:15 p. m. و در روز چهارشنبه.

حراج برگزار خواهد شد شنبه برای $35 میلیارد دلار از 154 روز اوراق خزانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی