بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی پایین تر از صبح روز سه شنبه به عنوان تنش ratcheted بین واشنگتن و پکن در حالی که ایالات نگاه به بازگشایی اقتصاد در میان ترس از موج دوم coronavirus عفونت.

در حدود 2 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود 0.6540% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز به 1.3041%.

جدید ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای کارخانه ای دچار کاهش رکورد در ماه مارس به عنوان مستندات مجبور coronavirus همه گیر در ادامه به ستمگري تقاضا بیشتر نشانه ای از آسیب های اقتصادی از بحران است که دیده می شود 30 میلیون آمریکایی فایل بیکاری در شش هفته.

با ریسک احساسات در وال استریت بودن رو کمی با تعدادی از کشورهای تنظیم برای بازگشایی اقتصاد خود محققان روز دوشنبه تشدید مرگ و میر پیش بینی و هشدار داد که این ویروس می تواند از طریق گسترش تابستان با توجه به حذف محدودیت.

در همین حال رویترز گزارش اواخر روز دوشنبه که کاخ سفید است ramping تا ابتکار عمل را به نوار global industrial supply chains از چین به عنوان آن را در نظر تعرفه های تنبیهی علیه پکن برای دست زدن به آن از اولیه شیوع کروناویروس.

سرمایه گذاران نیز خواهد بود eyeing در کشت داده های اقتصادی از ایالات متحده در روز سه شنبه. تراز تجاری واردات و صادرات ارقام مقرر در 8:30 p. m. و قبل از نهایی IHS Markit شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) خوانش در 9:45 صبح ISM non-manufacturing PMIs قیمت و سفارشات جدید مجموعه برای انتشار در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد سه شنبه 30 میلیارد دلار از 119 روز خزانه و 65 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی