سود اوراق قرضه افزایش سرمایه گذاران پین امیدوار اقتصادی بازگشایی تلاش

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی پایین تر صبح روز دوشنبه پس از بازگشت به عقب تظاهرات در وال استریت به عنوان تلاش برای بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان درایو حرکت به خطر دارایی.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6876% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.3958%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

متحده در سراسر ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان را آغاز کرده اند که کاهش مستند اقدامات اجرا شده برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران اقتصاد جهانی است.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: بیش از آخر هفته که ایتالیا می تواند به سهولت آن مستند محدودیت زودتر از برنامه ریزی اگر شیوع بیماری تحت کنترل باقی مانده در حالی که انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در روز یکشنبه مشخص شده “مشروط” طرح به آرامی بازگشایی اقتصاد بریتانیا.

در ایالات متحده, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: نرخ جدید Covid-19 مربوط به بستری شدن در بیمارستان در این کشور را بدترین تحت تاثیر دولت در حال بازگشت به سطوح دیده می شود زمانی که مستند اقدامات انجام شده در ماه مارس.

متوالی تظاهرات در وال استریت با وجود وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد که coronavirus محو 20.5 میلیون کارگر از اشتغال بخش غیرکشاورزی ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7% در ماه گذشته.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $63 میلیارد دلار از 13-هفته اوراق خزانه $54 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب و 42 میلیارد از سه سال ،

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده انتظار می رود دوشنبه ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>