سود اوراق قرضه افزایش سرمایه گذاران به هضم پاول چشم انداز برای اقتصاد

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران در واکنش به نظرات از رئیس فدرال جروم پاول زیر در هفته گذشته بازار ضرر و زیان است.

در حدود ساعت 3 صبح ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که در 0.6452% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری افزایش یافته بود به 1.3509%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

پاول گفت: “60 دقیقه” در یک مصاحبه پخش یکشنبه شب که اقتصاد ایالات متحده می تواند کوچک در بیش از 30 درصد در سه ماهه دوم به عنوان تاثیر کامل خود در سراسر کشور مستندات مجبور coronavirus همه گیر است متوجه, اما به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن قوی و جلوگیری از افسردگی طولانی مدت.

در ضمن روابط بین واشنگتن و پکن در ادامه به فرای در روز یکشنبه. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo هشدار داد چین نه به تداخل با کار روزنامه نگاران آمریکایی در هنگ کنگ نشان می دهد که این می تواند بر آمریکا ارزیابی از منطقه ویژه اداری وضعیت.

چین تجارت الکترونیکی وزارت در روز یکشنبه ابراز مخالفت خود را با آخرین قوانین ایالات متحده اعمال شده بر روی فن آوری های غول پیکر Huawei و گفت: این می تواند هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از شرکت های چینی’ حقوق و منافع.

وجود ندارد و عمده اقتصادی ایالات متحده به علت دوشنبه.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $63 میلیارد دلار از 13-هفته خزانه و $54 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>