سود اوراق قرضه افزایش coronavirus واکسن امیدوار درایو خطر در تمایلات

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های پایین تر در روز سه شنبه در یک تعطیلات کوتاه هفته با نصب خوشبینی در مورد کوروناویروس واکسن رانندگی برخی از ریسک ضریب اطمینان از سرمایه گذاران.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که در 0.6916% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و رز به 1.4050%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

آمریکا شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت که از آن آغاز شده بود اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن با نتایج اولیه در ایمنی و پاسخ های ايمنی انتظار می رود در ماه جولای.

این خبر به دنبال مدرن اعلام هفته گذشته که همه 45 بيمار در آن آزمایش واکسن در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است.

به عنوان متحده به طور آزمایشی بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر تایید بیش از 1.6 میلیون مورد از این ویروس و در نتیجه بیش از 98,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سرمایه گذاران خواهد شد و همچنین نگه داشتن چشم در یک خیره کننده از تجارت تنش بین ایالات متحده و چین با اختلاف بیش از سرزنش برای این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و هنگ کنگ قوانین امنیتی تهدید به از خط خارج برجسته “فاز یک” موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده در ماه ژانویه است.

در داده ها جلو, S&P/Case-Shiller صفحه قیمت خوانش برای مارس به علت در 9.m ET جمعه قبل از ماه آوریل فروش خانه های جدید چهره های در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد و سه شنبه برای $63 میلیارد دلار از 13-هفته اوراق خزانه $54 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب 65 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب و 44 میلیارد دلار از 2 سال ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>