عملکرد وزارت خزانه داری عقب نشینی کمی جلوتر از کلید اشتغال

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت نسبتا بالاتر شنبه به عنوان سرمایه گذاران در انتظار بحرانی اشتغال داده که می تواند سیگنال با سرعت از پتانسیل بهبود اقتصادی در حالی که coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور است.

در حدود 2:05 صبح ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6742% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود کمی در 1.4252%.

در ماه ژوئن اشتغال بخش غیرکشاورزی داده است که به علت در 8:30 p. m. و با افزایش حدود 3 میلیون شغل انتظار تحلیلگران در نظرسنجی رویترز. نزدیک تماشا ماهانه شاخص ثابت کرده است دشوار است به تماس از اواخر سال با, ممکن است تعجب 2.5 میلیون افزایش بسیار پیشی گرفته پیش بینی کاهش از 8 میلیون نفر است.

هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری نیز به دلیل در 8:30 صبح با حدود 1.36 میلیون بیکاری براده انتظار می رود پس از هفته گذشته در 1.48 میلیون, همراه با ماه ژوئن نرخ بیکاری و ممکن است تعادل در تجارت آمار و ارقام.

عملکرد وزارت خزانه داری دریافت کرده بود یک افزایش پنج شنبه پس از یک گزارش نشان داد که بخش خصوصی در کشور رشد 2.369 میلیون در ماه ژوئن خجالتی 2.5 میلیون انتظار می رود از اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

احساسات نیز رو به با خبری که کانديد واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech ایجاد کرده بود خنثی سازی آنتی بادی در مراحل اولیه بشر محاکمه.

بیشتر فرمانداران متحده بسیاری نهفته تازه افزایش coronavirus عفونت را معکوس برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را پس از ایالات متحده شاهد دوم آن-کمترین روزانه افزایش موارد جدید به تاریخ روز چهارشنبه کالیفرنیا و آریزونا است ،

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $45 میلیارد دلار از 4 هفته صورت حساب های خزانه داری و 45 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme