عملکرد وزارت خزانه داری عقب نشینی به عنوان بانک فدرال پاول تنش و عدم اطمینان coronavirus موارد افزایش

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه پس از رئیس فدرال جروم پاول با تاکید بر طولانی با عدم قطعیت روبرو اقتصاد ایالات متحده به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد متعدد متحده است.

در حدود 2:05 صبح ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6283% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3780%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در اظهارات آماده شده برای کنگره شنوایی سه شنبه پاول گفت که با وجود های اخیر چشم انداز مثبت در فعالیت های اقتصادی به عنوان مستند اقدامات کاسته سراسر جهان بزرگترین اقتصاد, چشم انداز است که “فوق العاده نامشخص” و تکیه بر هر دو حاوی ویروس و حمایت دولت برای بهبود.

پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت خواهد داد قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در 12:30 p. m. و در روز سه شنبه.

در ضمن coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور مجبور متحده از جمله نیوجرسی آریزونا و کانزاس به راه رفتن در نظر دارد برای سهولت بیشتر مستند اقدامات است. یک همشهری چوب خط نشان داد که کالیفرنیا مشخص شده که یک رکورد روزانه سنبله در Covid-19 مورد در روز دوشنبه به عنوان لس آنجلس مقامات بهداشت هشدار داد که بیمارستان ها می تواند تبدیل به ضعف است.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده در حال حاضر تایید بیش از 2.59 میلیون coronavirus موارد با بیش از 126,000 مرگ و میر و دکتر آن Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این ویروس در حال گسترش است بیش از حد به سرعت در کشور باید تحت کنترل در آورد.

با بیش از 10.3 میلیون نفر در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر است “و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

S&P/Case-Shiller صفحه قیمت داده برای ماه آوریل است که به علت در ساعت 9 صبح و در روز سه شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد شنبه برای $35 میلیارد دلار از 119 روز خزانه و 35 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>