عملکرد وزارت خزانه داری عقب نشینی coronavirus افزایش طبع واکسن خوش بینی

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه به عنوان یک ادامه داد: افزایش coronavirus موارد stateside خو امید بهبودی در دوشنبه امیدوار کننده واکسن اخبار.

در حدود 2:20 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6316% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3237%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز دوشنبه reimposed محدودیت در کسب و کار و مدارس به عنوان جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در این کشور پرجمعیت ترین دولت است. میله, رستوران ها و موزه ها و باغ وحش ها و سینما تمام شده است مجبور به توقف در محیط داخلی ،

تگزاس دیدم زمان بستری شدن در بیمارستان سقوط پنج شنبه, شکستن 14 روز متوالی از رکورد دولت در بخش بهداشت و درمان تایید دوشنبه.

بازده دریافت کرده بود افزایش دوشنبه پس از دو تجربی coronavirus واکسن به طور مشترک توسعه یافته توسط شرکت زیست فناوری BioNTech و ایالات متحده غول دارویی Pfizer دریافت “مسیر سریع” طراحی از سازمان غذا و داروی آمریکا.

رویترز گزارش داد که روز شنبه یک مقام ارشد آمریکایی گفته بود داروسازان همکاری با دولت ایالات متحده شد و در مسیر برای شروع به طور فعال در تولید واکسن تا پایان تابستان.

در ضمن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تایید در کنتاکی مصاحبه رادیویی که مذاکرات آغاز خواهد شد در هفته آینده در یک پنجم coronavirus پاسخ لایحه با دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم بر میزان کمک مورد نیاز است.

در ایالات متحده در ماه ژوئن نرخ تورم انتظار می رود در 8:30 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به مبلغ 34 میلیارد دلار از 52 هفته اوراق خزانه 35 میلیارد دلار از 119 روز صورتحساب و 35 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر