وزارت خزانه داری بازده بالاتر حرکت جلوتر از بانک فدرال سخنرانی

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز جمعه به عنوان معامله گران در انتظار سخنرانی از بانک مرکزی و نظارت از آخرین تحولات در coronavirus بحران است.

در حدود 3:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 1.4917% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز در حال حرکت بالاتر در 0.7200%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در روز پنج شنبه سرمایه گذاران اوراق قرضه در زمان محتاط رویکرد در پشت افزایش عفونت در برخی ایالات متحده و چین. در ضمن یک مرکز کنترل بیماری ها کارشناس گفت که شیوع اخیر در پکن تحت کنترل است که باعث شد تا بیشتر احساسات مثبت نسبت به سهام این صبح جمعه.

داده های تقویم نازک است و تنها حساب جاری رقم برای سه ماهه اول به دلیل در 8:30 a. m. ET.

در این میان رئیس فدرال رزرو بوستون اریک Rosengren است که با توجه به صحبت در 10:15 a. m. ET; تغذیه معاون صندلی Randal Quarles نیز با توجه به آدرس یک ویدئو مخاطبان در 12 p. m. ET. بعد از آن در تغذیه صندلی جروم پاول و کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار آدرس مجازی بحث و گفتگو در ساختمان نیروی کار انعطاف پذیر در طول Hlb-19 عصر.

وجود دارد هیچ مزایده های برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme