وزارت خزانه داری بازده مخلوط به عنوان ایالات متحده منجر به برتری 3 میلیون coronavirus موارد

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت مخلوط شد در صبح روز چهارشنبه میان عدم قطعیت بیش از همه گیر.

در حدود 1:48 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6512% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3819%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در روز سه شنبه آستین بلوغ بازده کاهش یافته و نگرانی ها در بیش از coronavirus. ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با تعداد فزاینده ای از عفونت داشتن پیشی 3 میلیون آستانه روز سه شنبه. در سان فرانسیسکو مقامات تصمیم به تاخیر در بازگشایی داخل سالن ناهار خوری.

صحبت کردن با CNBC برنده جایزه نوبل اقتصاد Robert Shiller گفت که او نگران است در مورد اثرات طولانی مدت از این بیماری همه گیر. “وجود دارد ممکن است مجبور به تعطیلی دوباره. این ممکن است بدتر روانی پاسخ بار دوم به او گفت:” در اشاره به پتانسیل موج دوم.

ایالات متحده نیز اعلام کرد که روز شنبه آن را به طور رسمی ترک سازمان بهداشت جهانی در سال 2021. رئیس جمهور تهمت انتقاد کرده است راه نهاد است برخورد با شیوع. این حرکت را به ارمغان می آورد عدم اطمینان به آینده است.

در داده ها وجود دارد خواهد بود اعتبار مصرف کننده اعداد در 3 p. m. ET. معامله گران نیز به احتمال زیاد به مانیتور سخنرانی رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic در 12.15 p. m. ET.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را حراج 29 میلیارد از 10 سال یادداشت روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر