عملکرد وزارت خزانه داری پس از مخلوط هفته گذشته وال استریت تجمع

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت تغییر چندانی در صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران مکث برای نفس زیر بازار سهام در هفته گذشته تظاهرات کردند.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به 0.9019% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه نیز افزایش یافت به 1.6819%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بازده رسید در روز جمعه پس از وزارت کار آخرین شغل داده ها نشان داد که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد 2.5 میلیون شغل در خرد انتظارات از یک 8.33 میلیون کاهش و ارسال بازارهای سهام افزایش.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر تدریجی بازگشایی اقتصاد در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان همراه با وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 1.9 میلیون آمریکایی و بیش از 7 میلیون نفر در سطح جهان است.

در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس ادامه داد: در طول تعطیلات آخر هفته با معترضان پلیس خواستار اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس. این خشونت است که خدشه دار زودتر تظاهرات به نظر می رسد برای آرام در روز های اخیر.

هیچ آمار اقتصادی انتظار می رود دوشنبه ،

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $63 میلیارد دلار از 13-هفته اوراق خزانه $54 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب و 44 میلیارد دلار از 3 سال ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>