وزارت خزانه داری بازده پایین سرمایه گذاران به مانیتور ویروس واکسن و محرک

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به دنبال ایمنی با وجود یک ولگردی و قانونی شکنی از قول coronavirus واکسن و درمان آزمایش به عنوان ترس بیش از coronavirus افزایش در ایالات متحده درنگ.

در حدود 4:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6135% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و لبه پایین به 1.3122%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

ریسک پذیری بود رو به روز دوشنبه پس از یک واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد تولید پاسخ ایمنی در اوایل مرحله کارآزمایی بالینی است. یک واکسن از ایالات متحده داروسازی فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech همچنین نشان داد وعده در یک ثانیه زود محاکمه این شرکت روز دوشنبه گفت:.

در ضمن انگلیسی, شرکت دارویی Synairgen گفت: آن استنشاق درمان کاهش خطر ابتلا به بیماران بستری در بیمارستان رو به وخامت به نقطه نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

جدید کروناویروس موارد در فلوریدا ادامه داد تا به اوج روز دوشنبه با بیش از 10 ، 000 عفونت های ثبت شده برای ششمین روز متوالی. اما کالیفرنیا دیدم بستری شدن در بیمارستان و عفونت های جدید شروع به ایجاد ثبات در پس آن موج اخیر.

کاخ سفید مشاوران تنظیم برای دیدار با دموکرات کنگره در روز سه شنبه به کنگره جمهوری خواهان گفت: $1 تریلیون امداد لایحه بود به طور بالقوه در اینده نزدیک رویترز گزارش دوشنبه شب.

وجود دارد هیچ درآمد عمده نسخه های برنامه ریزی شده برای روز شنبه

مزایده برگزار خواهد شد و برای 30 میلیارد دلار از 119 روز اوراق خزانه 20 میلیارد دلار از 273-بعد صورتحساب و 30 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal