وزارت خزانه داری بازده کمی تغییر به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر coronavirus سنبله

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت تغییر چندانی در صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نظارت مداوم افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور.

در حدود 1:50 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید لبه تا به 0.6348% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری ماند fractionally بالای flatline در 1.3276%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد یک رکورد روزانه افزایش جدید Covid-19 مورد در روز یکشنبه با 230,370 عفونت های جدید در طول یک دوره 24 ساعت. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 60 ، 000 مورد جدید برای سه روز متوالی آوردن مجموع موارد در کشور گذشته 3.3 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد 15,299 جدید موارد تا کنون بالاترین برای یک کشور واحد پس از همه گیر آغاز شد.

بازده آمد هفته گذشته به پایین ترین نرخ روز جمعه پس از جلعاد اعلام کرد که خود را ضد ویروس coronavirus درمان نامزد remdesivir نشان داد بهبود بالینی بازیابی و 62 درصد کاهش در خطر مرگ و میر در مقایسه با استاندارد مراقبت.

درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن این هفته با عمده بانک سیتی گروپ جی پی مورگان و ولز فارگو تمام مجموعه به گزارش روز سه شنبه.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $54 میلیارد دلار از 13-هفته خزانه و $51 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر