وزارت خزانه داری بازده بالاتر به عنوان انتظار سرمایه گذاران برای آمار اقتصادی مزایده

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های پایین تر در صبح روز دوشنبه به کنگره coronavirus موارد تاخیر reopenings در سراسر جهان بزرگترین اقتصاد است.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6956% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.4624%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در چهارم جولای سخنرانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به “حفظ” ارزش های آمریکایی از دشمنان درون stoking ملی بخش در یک روز به طور معمول به معنای وحدت و جشن.

تهمت نیست ذکر است تعداد مرگ و میر با توجه به کروناویروس در سخنرانی خود با تقریبا 130,000 مردم شناخته شده اند و از Covid-19 در ایالات متحده است که به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است.

در چهار روز اول ژوئیه گزارش رویترز 15 ایالات متحده تا به حال رکورد افزایش در موارد جدید از coronavirus.

به تاریخ ایالات متحده ثبت کرده است 2.8 میلیون مورد از این ویروس با 129,947 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در داده های جلو final خواندن از خدمات شاخص مدیران خرید (PMI) رقم برای ماه ژوئن منتشر خواهد شد در 9:45 p. m. و با ISM nonmanufacturing داده ها در ماه ژوئن به دنبال در 10 a. m. ET.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را حراج $54 میلیارد دلار از 13-هفته صورتحساب و $51 میلیارد دلار از 26-هفته صورتحساب در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de