وزارت خزانه داری بازده تخت به عنوان نظارت بر بازارهای اقتصادی بازگشایی و ناآرامی های مدنی

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت کمی تغییر در صبح روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی بازگشایی اقتصاد در برابر یک پس زمینه از توده ناآرامی های مدنی.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که ریزش در 0.6607% و عملکرد در 30 سال bond ماند درست در زیر flatline در 1.4539%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی بر روی معترضان در برابر کاخ سفید روز دوشنبه برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن را از طریق لافایت مربع و یک عکس ژست خارج از سنت جان کلیسا.

در همین حال در عجله-مونتاژ باغ گل رز, آدرس تهمت و تهدید به استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس هفته گذشته است. او رسیدگی به مسائل مربوط به خشونت پلیس و یا نژادی و نابرابری اساسی تظاهرات.

ناآرامی می آید به عنوان متحده تلاش به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را از زیر ماه از مستندات با توجه به کروناویروس همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 1.8 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 105 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بازارهای گرفته بود قلب از چشم انداز از بازگشایی اما نگرانی ها در مورد مدت و ممکن است تشدید اعتراضات پس تهمت اظهارات همراه با افزایش تنش ها بین آمریکا و چین بیش از آن افزایش کنترل در هنگ کنگ به احتمال زیاد وزن بر ریسک.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد و سه شنبه برای $40 میلیارد دلار از 119 روز خزانه و 65 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>