عملکرد وزارت خزانه داری سقوط با کروناویروس افزایش آمار اقتصادی در تمرکز

در حدود 2:25 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6741% و عملکرد در 30 سال باند پایین بود در 1.4258%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

به امید بهبود سریع اقتصادی از coronavirus همه گیر شده اند مرطوب با افزایش موارد جدید در سراسر تعدادی از کشورهای. کالیفرنیا و فلوریدا گزارش شده رکورد روزانه خوشه در روز چهارشنبه در حالی که هوستون گفت: آن بخش مراقبت ويژه است که تقریبا در ظرفیت گسترش تشدید در تگزاس است.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دستور داده اند که بازدید کنندگان از کانون متحده به قرنطینه به مدت 14 روز در هنگام ورود.

بیش از 2.38 میلیون coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده با با حداقل 121,979 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سرمایه گذاران نیز در واکنش به صندوق بین المللی پول را جمع و جور کردن آن اقتصاد جهانی پیش بینی و هشدار در مورد افزایش سطح بدهی. صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه پیش بینی انقباض 4.9% در جهانی تولید ناخالص داخلی (GDP) در سال 2020 کمتر از 3 درصد سقوط آن را پیش بینی کرد در ماه آوریل است. یک نرخ رشد 5.4 درصد است که در حال حاضر انتظار می رود در سال 2021 از پیش بینی 5.8% در ماه آوریل است.

کشت اقتصادی است که انتظار می رود در 8:30 a. m. ET رهبری در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری در آمار و ارقام پس از هفته گذشته دیدم 1.5 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری.

نهایی سه ماهه اول رشد تولید ناخالص داخلی رقم به دلیل در همان زمان همراه با مه سفارشات کالاهای بادوام برای اولین بار در سه ماهه تولید ناخالص داخلی شاخص قیمت و شرکت های بزرگ سود و ارقام سه ماهه اول هزینه های مصارف شخصی (personal مصرف) شاخص قیمت خوانش.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 50 میلیارد دلار از 4 هفته صورت حساب های خزانه داری و 50 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب همراه با $41 میلیارد دلار از 7 سال ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de