عملکرد وزارت خزانه داری سقوط به عنوان دوم coronavirus موج ترس تشدید

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز دوشنبه به عنوان نگرانی موج دوم coronavirus عفونت های تشدید زیر خوشه های سراسر کشور.

در حدود 2:05 صبح ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین بود در 0.6609% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه کاهش یافت و به 1.3987%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

تعدادی از کشورها از جمله آلاباما کالیفرنیا و فلوریدا و کارولینای شمالی را تجربه کرده اند افزایش Covid-19 مورد از آنها شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. تگزاس و کارولینای شمالی گزارش داد تعداد رکورد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای فشار به جلو با سرپوشیده کمپین تجمع در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه با وجود محلی نگرانی بیش از یک چشم انداز مثبت در موارد.

ریسک دارایی در سراسر جهان در حال شروع این هفته در backfoot پس از یک عقب نشینی قابل توجهی در هفته گذشته سوخت افزایش نگرانی از موج دوم و کسب سود پس از کاهش اخیر در قیمت سهام.

چین اصلی کانون این بیماری همه گیر نیز به نگرانی در مورد موج دوم پس از رویترز گزارش داد که یک منطقه از پکن است که در یک “جنگ اضطراری” با توجه به کشف یک خوشه از عفونت در اطراف محور یک بازار عمده فروشی.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه به 60 میلیارد دلار از 13-هفته خزانه و $54 میلیارد دلار از 26-هفته یادداشت ها.

وجود دارد هیچ آمار اقتصادی منتشر شده برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme