بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن ترس بیش از مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس در برابر تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد است.

در حدود 4:55 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6622% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3503%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

کاخ سفید پزشکی مشاور دکتر Anthony Fauci گفت: واکسن ضروری خواهد بود در توقف coronavirus گسترش اما هشدار داد این خواهد بود چندی قبل از یکی از مفید در دسترس است. Fauci اضافه شده در ایالات متحده می تواند به صورت “رنج و مرگ” اگر متحده شروع به بازگشایی بیش از حد به سرعت.

اطلاعات در روز سه شنبه نشان داد قیمت مصرف کننده کاهش یافته است که بیشترین رکورد در ماه آوریل به عنوان اقتصاد reeled از محدودیت های اعمال شده شامل coronavirus.

آمریکا روز سه شنبه شاهد $3 تریلیون دلار به علاوه coronavirus بسته امداد با بودجه متحده کسب و کار مواد غذایی و حمایت خانواده ها صراحت رد شده توسط حزب جمهوری خواه هستند.

قیمت تولید کننده تورم برای ماه آوریل است که به علت در 8:30 p. m. و در روز چهارشنبه.

مزایده برگزار خواهد شد شنبه برای $35 میلیارد دلار از 105 روز اوراق خزانه $40 میلیارد دلار از 154 روز صورتحساب و 22 میلیارد دلار از 30 سال اوراق قرضه.

CNBC مگی فیتزجرالد و یون Li کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی