سود اوراق قرضه به سرمایه گذاران تماشای محرک مذاکرات شغل داده و ایالات متحده-چین تنش

بدهی های دولت ایالات متحده نوسان قیمت صبح روز پنجشنبه به عنوان خوش بینی بیش از یک تازه دولت coronavirus پاسخ بیل موفق به جبران نگرانی خود را از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است.

در حدود 2:15 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.5905 درصد و عملکرد 30 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت و به 1.2848%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده داده ها را برای هفته منتهی به 17 جولای خواهد بود در انظار پنج شنبه و منتشر خواهد شد در 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان انتظار می رود یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر از کارگران به ثبت مدعیان دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

جمهوری خواهان مجلس سنا اواخر روز چهارشنبه گفت: آنها رسیده بود, توافق در اصل بیش از بخشهایی از یک پتانسیل بسته کمک, که ممکن است ارائه شده به دموکراتیک همتایان این هفته به عنوان نمایندگان مجلس با نگاه به عجله از طریق قانون قبل از پایان ماه.

CNBC گزارش روز شنبه با استناد به منابع است که جمهوری خواهان با توجه به یک فرمت از مزایای بیمه بیکاری از طریق به پایان سال در به طور چشمگیری کاهش سطح 400 دلار در هر ماه است.

مثبت برای تلفن های موبایل در اطراف این لایحه کمک کشیدن عملکرد دور از چهارشنبه پایین آمد که پس از بحرانی از روابط دیپلماتیک بین دو کشور اقتصاد است. ایالات متحده داده است چین 72 ساعت برای بستن کنسولگری خود را در هوستون در میان اتهامات که از آن سر چشمه برای جاسوسی را.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin اقدام را محکوم کرد و هشدار داد نامشخص تلافی اگر واشنگتن نمی تصمیم گیری معکوس.

Coronavirus همه گیر باقی مانده در دستور کار به عنوان تگزاس روز چهارشنبه گزارش داد ثبت روزانه افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در حالی که رئیس سازمان جهانی بهداشت اضطراری برنامه گفت: اولین استفاده از واکسن در حال حاضر در حال پیشرفت از طریق آزمایش نمی تواند انتظار می رود تا اوایل سال 2021.

فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech گفت: آمریکا موافقت کرده است به پرداخت $1.95 میلیارد دلار به صورت تجربی آن را Covid-19 واکسیناسیون به امید inoculating حدود 50 میلیون نفر باید آن را اثبات کند به امن و موثر است.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 30 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه 35 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب و 14 میلیارد دلار از 10 سال راهنمایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر