بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه آینده افزایش طول جلسه قبلی پس اخبار امیدوار کننده اولیه آزمایش تجربی coronavirus واکسن.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین بود در 0.7094% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و تضعیف به 1.4273%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بازده به پله از قوی دستاوردهای روز دوشنبه پس از شرکت زیست فناوری مدرن را از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه برای یک coronavirus واکسن تولید شده Covid-19 آنتی بادی در تمام 45 شرکت کنندگان ارسال ریسک دارایی های فزاینده برای شش هفته اخیر رسید.

سرمایه گذاران همچنین نظارت بر امید بهبود اقتصاد جهانی است. صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva پیشنهاد پنج شنبه که بهبود بسیار طولانی خواهد شد از ابتدا انتظار می رود.

Georgieva گفت: صندوق بین المللی پول خواهد شد به احتمال زیاد تجدید نظر رو به پایین پیش بینی خود را برای 3 درصد انقباض در تولید ناخالص داخلی در سال 2020 تنها با بهبود نسبی و انتظار می رود در سال 2021 به جای 5.8% ارتجاعی که قبلا پیش بینی شده است.

رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت خواهد داد قبل از سنا کمیته امور بانکی در 10 p. m. و در روز سه شنبه.

در یک نوشته شهادت منتشر اواخر روز دوشنبه پاول توصیف بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان داشتن ناشی از “یک سطح از درد است که سخت به تصرف در عبارت” و تماس در کنگره به انجام بیشتر برای مطابقت با فدرال رزرو آمریکا محرک اقدامات است. او می افزاید که بانک مرکزی متعهد به استفاده از آن “طیف گسترده ای از ابزار” برای حمایت از اقتصاد است.

در ایالات متحده آمریکا شروع ساخت مسکن و ساختمان مجوز شماره مارس به علت در 8:30 p. m. و در روز سه شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد و برای 31 میلیارد دلار از 52 هفته خزانه, $40 میلیارد دلار از 119 روز صورتحساب و 65 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب.

– CNBC یون Li کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی